Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan utasítsátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan utasítsátok el a pasikat?

Figyelt kérdés
Ugye csomóan szólítják meg a lányokat, így engem is, akiknek nagy része nem tetszik. Hogyan lehet kíméletesen visszautasítani?
2012. márc. 5. 21:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én mindenkinek azt mondom, hogy kapcsolatban vagyok. Teszem hozzá, hogy ez az igazság, úgyhogy jöhetne akárki.
2012. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9 es is én voltam , hogy nem tetszik mar mikor feled közeledik ? akkor , hogy legyen valaki magabiztos és próbálkozzon lazán és nem úgy mintha bombát kéne hatástalanítani ? .... kívánom , hogy te is olyan szenvedést élj át mint azok kiket startból elküldenek a fracnba pedig semmi baj velük
2012. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus riban. szokás, hogy hogyan koptassam le a pasikat. Te is olyan vagy mint a többi, ha nem tetszik, akkor esélyt sem hagysz, hogy megismerd a belső tulajdonságait. Buta agyalágyult tahó ribi.
2012. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
23:22 : Ha külsőre nem tetszik, lefeküdni sem fogok tudni vele...
2012. márc. 5. 23:24
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nagyon örülök a kérdésednek, mert sokan képtelenek erre. Ha e-mailban keres, válaszolj, és legyél egyértelmű. Olyat sose csinálj, hogy nem válaszolsz. Ha személyesen, akkor meg kímélő üzemmódban, de ne úgy mint aki vaspáncél mögött van, értesd meg, hogy a vonzalom nem kölcsönös.
2012. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélyt ad neki, hogy megismerje a belső tulajdonságait, a srác félreérti, reménykedik, aztán valószínűleg úgysem lesz semmi. Utána jön az, hogy a csaj egy szemét ribi, mert hitegette. Neee, ne rázd a fejed, tele van ilyenekkel a világ. Volt akinek mondtam, hogy max csak haverság, barátság lehet. Mondta, jó, de mivel alapvetően kedves voltam újra és újra próbálkozott. Egy idő után a hólyagom tele volt vele. Értsétek meg kedves fiúk, hogy nem csak ti nem akartok a lochnessi szörnnyel hálni. Magyarul, ha valaki nem jön be külsőre, akkor a legjobb esetben is csak barát lehet és kész. Fontosak a belső tulajdonságok, de hogy szexuálisan is vonzó legyen valaki, ahhoz ki kell néznie valahogy. Nem fontos a kémia annyira ha ez a két dolog klappol. Nem értem, nekünk miért kéne mindenkinek esélyt adni akinek két füle van és az összes foga megvan elöl.
2012. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha már mi adunk olyan lányoknak esélyt, aki egy 10 es skálán megüti nálunk a 3-ast, akkor legyetek oly rendesek és ti is adjatok esélyt a 10 es skálán elért 3 as pasinak, ne csak a 9-10 szintű es C Ronnaldo féle nyálgépeknek, mert ez igazságtalanság a fiúkra nézve.
2012. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Bocs az OFFért,de hogy lehettek ti,válaszolók ilyen udvariatlanok?

Nyilván azokat koptatná le a lány,aki nem tetszik neki.És bocs,de a magyar férfi átlag jó,hogy nem jön be a lányoknak...Arról nem is beszélve,hogy mi van,ha barátja van a kérdező lánynak,esetleg komolyabb is(bár én nem úgy értelmezem,de a késöbbiekben még simán lehet)?

És miért kell általánosítani már megint?Nem külön állatfajok vagyunk,mi lányok,ahogy ti sem,fiúk!Engem is leszólít egy csomó barom,többnyire iskolázatlan,ápolatlan munkás,rossz kinézetű fogatlan alakok,akiknek egyértelmű,hogy otthon,ahonnan idejöttek,feleségeik,talán ygerekeik vannak(mert 30-40 év körüliek általában).Na most amikor ezek beszólnak,hogy de megb..nálak,erre ki akarná azt mondani,hopgy rendben,ismerkedjünk?Persze tudom,hogy nem csak ilyenek vannak,de könyörgöm,akkor is lehet,hogy nem jön be valaki.Mert aztán a fiúk(és hangsúlyozom,ez igy van rendjén),nem a bombázókat látják meg először..mikor szólítotok le komoly szándékkal egy közepes,vagy inkább gyengébb csajt??Ugyan már,ha egy csávó odaig jut,hogy leszólít valakit,az azért van,mert beizgult..és én se általánosítok,nyilván van kivétel,de a nagy többség ez.Mégse megyek oda minden pasihoz lehimringyózni,mert "minden pasi dilis".Ilyen nincs,hogy mindenki ugyanúgy viselkedik.És a lányoknál is nyilván van,aki élvezi,hogy visszautasíthat másokat,de a kérdezőről nem ez tűnik ki,az alapján,hogy nem szeretne senkit se megbántani.Gondolkozzatok már!Azért mert itt sokaknak nem jönnek be a csajozási praktikái,mert külsőleg nem túl ezstétikusak(és kitudja,amúgy milyen bajaik vannak belsőleg),azért nem kell minden lányt leribizni.Az a ribi,okosok,aki minden leszólításra azonnal széttenné a lábát,nem az,aki lekoptatja őket..főleg hogy udvariasan próbálja,és nem élvezettel mindenkit!!

Ehyébként én ilyen esetekben(mert tapasztaltam,hogy többnyire jóval szintemen aluli középkorú emberek,vagy kisebbségiek obszcénkodnak velem,általában azt szoktam mondani,hogy férjnél vagyok(ez korábban nem is volt nagy hazugság,mert a barátom el akart venni,és eljegyzés is volt már,stb).21 éves létemre ez viszonylag hitelesen hangzik,mert idősebbnek tűnök :D Erre azért annyira nem is sértődnek be,másrészt én se azt mondom,amit érdemelnének,hogy menjenek már a pébe,hogy képzelik,hogy én leállnék velük(de csak azért nem süllyedek le a szintjükre,hogy tényleg többre tarthassam magamat ezeknél..).De hangsúlyozom,ha egy közepes,de szimpatikus fiú leszólítana,hogy de csinos vagyok,merre megyek,elkisérhetne,stb,arra nem mondanék élből nemet!Igyekszem nem csak a külsőt nézni,szeretek szimpatikus emberekkel beszélgetni,de az a baj,hogy sokan ezért értik félre,mert kedvesen viszonyulunk hozzájuk,és azt gondolják,van esélyük.Pedig én az ilyen fiúkkal inkább csak ismerkedni,barátkozni szeretnék,összejönni velük kevésbé.Ettől függetlenül tényleg nem általánosítok,aki velem kedves,azzal én is az vagyok,akárhogy néz ki,akárhány éves,és ha még passzol is hozzám valamiben(pl kb egykorú velem,vagy legalábbis is nem 40 éves),akkor nem utasítom el,hogy beszélgessünk :)

2012. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, te leírtad, hogy a középszerű, rendes pasikkal csak beszélgetni szoktál és nem szeretnéd ha félreértenék a kedvességedet. Ebből nekem az derül ki, hogy ezekkel az átlag pasikkal beszélgetsz, a szívtipró C. Ronaldo meg hozzá hasonló nyálgépekkel meg szexelsz. Pont mint a többi liba.
2012. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egészségedre ha te szexelnél azzal aki nem tetszik. Van x pasi, aki a nők 90%-ának bejön külsőre, a többiek pedig kisebb százalékban élvezhetik a nők figyelmét. Ez a férfiaknál is így van. Aki meg ronda, és még hülye is, az a másik nemet szapulja amiért nem kell a kutyának sem. Min csodálkozol? Millió egy átlagos külsejű férfi rohangál párral az oldalán. Ők a te szemedben szívtiprók, holott nem. Mintha ebben az országban annyi első ránézésre szívdöglesztő férfi rohangálna. Hát nem. Aki az egyik nőnek átlagos, az simán lehet egy másiknak szívtipró. De kár is ezt magyarázni neked, úgy sem vagy hajlandó belegondolni sem. Egyébként is, lányok közül is hány olyan van, akire még csak rá sem néznek, mert az átlagosnál is előnytelenebb a kinézete és a kisugárzása is gyilkos. A ti olvasatotokban azok akik nem kellenek a lányoknak az átlagos pasik, akik meg kellenek, azok csakis szívtiprók lehetnek. Nem egy olyan pasi van párkapcsolatban, aki szerintem nem vonzó, a párjának viszont nagyon is az. Ízlések és pofonok! Bele lehetne már törődni, hogy ilyen a világ. Bocs, hogy már nem az apánk választ nekünk párt mint két évszázada. Hihetetlen:D Ezen a hozzáálláson már csak kacarászni tudok:D
2012. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!