Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki Novemberóta nagyon tetszik, de csak nagyon ritkán látom és még sosem beszélgettem vele. Msn-re felvettem de soha nincs bejelentkezve. Közös barátaink nincsenek szóval nem nagyon tudok a közelébe férni ráadásul nem egy suliba járunk. Valami segítség/tanács esetleg, hogy mit csináljak?

2012. márc. 5. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol szoktad látni?
2012. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg élőben.
2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs fenn valami közösségi oldalon? Amikor látod néha, nincs alkalmad megszólítani?
2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold...elég sok érv szól ellene
2012. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a városban amikor a buszhoz megy a barátaival://
2012. márc. 5. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj rá, mintha ismernéd, aztán menj tovább. Lehet, hogy először nem lesz semmi, de felhívtad a figyelmét :)) És ha párszor köszönsz, csak megszólít...
2012. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20:10 köszi lehet kipróbálom:)
2012. márc. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!