Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek be fog jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be fog jönni előbb-utóbb ez a taktika?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve már, hogy azon ügyködök, hogy megszerezzek egy lányt. Mikor megismertem őt volt barátja, de pár hónap után szakítottak is. Aztán elmondta, hogy van egy fiú, aki bejön neki, de az a fiú mással van már, viszont a lány még mindig szereti, bár nem olyan rég eléggé megbátotta a lányt, úgyhogy, lehet, hogy már kiesik a képből. A lány amúgy azt mondja, hogy tetszem neki és ha egy városban laknánk belemenne egy randiba. Ezeken kívül egyébként megosztja velem minden búját, örömét és én úgy érzem, hogy előbb-utóbb révbe érek ezzel a fajta taktikával, mert én végül is lassan 2 éve itt vagyok neki, rám mindig számíthat.
2012. márc. 5. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kitalálom:

És még nem is találkoztatok....

2012. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen észre veszi, hogy rád mindig számíthat és benned nem csalódik... mennyire laktok messze egymástól? hát a lánytól meg tőled függ hogy sikerülni fog-e! de én kívánom hogy sikerüljön! :D
2012. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kellettél volna neki, már együtt lennétek. Amúgy mi ebben a taktika?
2012. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 93Mumus ***** válasza:

2 éve?? Sztem már rég beleszladtál a "csak barát" zónába és ha így van, akk ceszheted... "azt mondja, hogy tetszem neki és ha egy városban laknánk belemenne egy randiba" egyértelmű kifogás, csak nem akart megbántani. Gondolj bele, még 1 randiba se egyezett bele, nem h járni... Egy randinál nem m1 neki h hol laksz, ha egyszer te mész oda hozzá?

Az h megbízik benned az szép és jó, de egyáltalán nem jelenti azt h járna is veled.Tapasztalatból beszélek, volt nekem ennél félreérthetőbb "kapcsolatom" is aminek pofáraesés lett a vége. Sztem ha szeretsz vele lenni tartsd meg mint barátot, de barátnőnek keress valaki mást.

2012. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is beszéltünk még meg randit, úgyhogy nincs miről beszélni sztem. :)
2012. márc. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!