Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda egy lányhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz, akiről nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
Reggelente egy kocsiban szoktunk utazni a HÉV-en, mindketten egyedül vagyunk, nem baráti társasággal. Én nézem őt, ő hirtelen rám néz, én riadtan elnézek, majd vissza, ő még mindig néz, de ekkor el...ez így megy eléggé sokszor, és úgy gondoltam, hogy egyszer élünk, oda kéne menni hozzá, 19 vagyok, még nem volt barátnőm, maximum jól beégek. Ha odaülök elé, legtöbbször inkább bámulok kifelé az ablakon, de egész egyszerűen nem tudom megszólítani. Egyáltalán szeretik ezt a lányok, hogy ismeretlen srác leszólítja őket? És mit kéne mondanom ? "Hello, már régóta nézlek, mit gondolsz a mai időjárásról ?" Ez szerintem egy kicsit meredek, nem merem bevállalni...

2012. márc. 4. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha csak ő ül előtted úgy nem nehéz, én is most akarok odamenni egy lányhoz a buszon, hallod 4 évvel fiatalabb és perverznek fog nézni de nem érdekel már belezúgtam kb:D

Menni fog! Egyébként kezdj bele az agykontroll pszichológiába és úgy sikerülni fog!

F18

2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A lehető legrosszabbul sült el a dolog, egy eléggé hűvös és komor beszélgetés után kiderült, hogy van barátja. Vagy csak elutasított, mert nem tettszettem neki. De legalább tudta, hogy mi a célom. Inkább átmentem egy másik kocsiba, azóta se utazok azzal a járattal. Mindegy, ez egy jó tanuló pénz volt, legközelebb talán szerencsém lesz, és mostmár a módját is tudom. Köszi a segítségeket :)
2012. márc. 6. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!