Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 lány utasított vissza 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 lány utasított vissza 1 hónap alatt, marad a prostizás?

Figyelt kérdés
Van még ilyen über-lúzer itt?
2012. márc. 4. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

Nyilván látsz benne igazságot, hisz vissza lettél utasítva:)

Ha itt a gyk-n a lányok elmondanák a barátjuk pénzügyi státuszát, már lehet nem így gondolkodnál...

Az biztos, hogy nálunk nincs se autója, se lakása, se állása, se sokkal több pénze, mint nekem:) Ellenben kedves, lovagias, határozott és marha okos.

2012. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

2 lányt mondtál volna egy hónap alatt,akkor még rendben is lenne.Szerintem azt kérdezed hogy :kefélünk?

Szép lassan kell eljutni a dolgokig!

2012. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Srac nehogy feladd... Jol kezded de nehogy abbahagyd :D Meg megcsinalsz 2x ennyit aztan mar teljesen le fog peregni rolad ha visszautasitanak, lazabb leszel meg minden, es ezt a lanyok es eszreveszik majd ;) En azt mondom hajra csinald tovabb! Sok fiu idaig sem jut el!
2012. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim válasza:
Ez durva!!:D Nekem a max 1 hónapban 2 volt és arra is azt mondtam hogy durva Hát akkor erre?Azt javaslom próbálj ki valami újjab technikát.
2012. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
nem próbálok, átállok prostizásra :D voltam is egynél tegnap, isteni volt :D
2012. márc. 8. 19:02
 46/63 anonim válasza:
Te Full hülye vagy már ne haragudj. Az előző vagyok
2012. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj a prostiknál, a csajok is csak arra kellenek neked ezek szerint és tuti már a 2. percben rátérsz a lényegre, ha már 30(!) visszautasított.
2012. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Mint már leírtam, nem, egyiknél sem hoztam fel a szex témát, teljesen átlagosan próbáltam beszélgetni. Lehet pont ez volt a baj, ha teljesen bunkó stílusban nyomom lehet megakadt volna legalább egy :D de már mindegy
2012. márc. 8. 19:37
 49/63 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont nem a bunkó stílust nyomasd. Lehet a természeted és a megjelenésed sem annyira izgalmas, hogy leálljanak veled. Aztán később majd csak eljön a nagy Nő!
2012. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Amúgy abban teljessen igazad van hogy ma egy hétköznapi átlagos lánynak csillagászati elvárásai vannak a férfiakkal szemben.


Nekem több lány barátom is van,őket szoktam kérdezgetni néha hogy mivel tud náluk sikeressen próbálkozni egy férfi.


Azt mondják hogy első a külső(értsd jóképű,magas,izmos,atlétikus testalkat),az a beugró.Ha külsőre nem jössz be egy lánynak akkor rolytosra járathatod a szád,nyomulhatsz.Nem lesz sikered.


Második dolog a kisugárzás és személyiség.Ez viszont egyénfüggő,mert vmeik csaj a vicces,szórakoztató stílust kedveli,vmeik a komoly,udvarias srácokat kedveli.De tény hogy egy erős kisugárzás és jó beszélőkészség ha egy megfelelő külsőhöz társul sikeres lehet.


Harmadik dolog pedig az anyagi háttér.Sajnos olyan világot élünk ahol a nő szereti ha állandóan értékes ajándékokkal halmozzuk el,autóval visszük ide-oda(persze nem Trabant Kombival)és saját külön lakásunkba,házunkba szállásoljuk el(és mindezt már huszonévesen).Sajnos ezekhez pénz kell,a pénzhez pedig jó munkahely.Jó munkahelyet találni ebben az országban pedig nagyon nehéz(kivéve persze ha politikus,vállalkozó vagy).


Szóval nem könnyű.Igazából nekem sem.Nálam nem a külsőn bukik meg a dolog,mert több csinosabb lánytól is kaptam visszajelzéseket hogy bejövök nekik,hanem a belsőn,vagyis a stíluson.Elég magánakvaló,gátlásos,fura figura vagyok és nem vagyok az a "társalgó típus",ez pedig még azokat a lányokat is visszariasztja akiknek úgymond elsőre bejövök.Úgyhogy mostanában én is a prostifeelinget nyomom:)

2012. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!