Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 lány utasított vissza 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 lány utasított vissza 1 hónap alatt, marad a prostizás?

Figyelt kérdés
Van még ilyen über-lúzer itt?
2012. márc. 4. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
83%
Ha egyetlen hónap alatt 30 lány utasított vissza, akkor nem túl sokat foglalkozhattál 1-1 lánnyal... egyik lány se kellhetett neked úgy igazán, és ezt általában a nők megérzik. Persze, hogy egy lány visszautasít, ha azt látja, hogy "vagy összejön vagy nem" - alapon mész oda hozzá. Szemelj ki egyetlen lányt, és tarts ki mellette, fordíts több időt rá.
2012. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Volt amelyik kapásból elküldött a sz*rba, aki eljött randizni pedig gyorsan megunta vagy nem tudom, végig 1 szavas válaszok. Minek erőltetném én ezeket?
2012. márc. 4. 22:54
 23/63 anonim ***** válasza:
76%

Ekkora balf@sz ritkán akad akit ilyen rövid idő alatt több mint 2 tucat nőstény kosaraz ki.


Szerintem itt nem is a külső vagy a kisugárzás lehet a gond hanem az ismerkedés módja.Valószínű hogy iszonyat primitíven próbálsz rányomulni a kiszemeltre.Pl ilyen szöveggel mész oda hozzájuk:"Heló!Nem akarsz a barátnőm lenni?" vagy "Szia!Nem akarsz dugni az éttermi retyóban?"...és ezek után csodálkozol ha visszautasítanak.


Próbálj inkább barátságossan közeledni vmi szöveggel és udvariassan haverkodni és ha nem utasítja el a közeledésed,hívd el randizni.

Ez a módszer általában beválik az értelmesebb,csinos lányoknál.

2012. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Te áruld el már részletekbe menően, hogy hol, milyen szöveggel vagy módszerrel, és milyen nőknél próbálkozol? és mivel pattintanak le?
2012. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy b*lfasz vagyok de kösz, hogy emlékeztetsz. Nagyon nem válik be, legalábbis az én esetemben nem. Nem voltam bunkó abszolút egyikkel sem.
2012. márc. 4. 23:02
 26/63 anonim ***** válasza:
Én beszélek zöldségeket. A 21-es jól megfogalmazta a lényeget, a lányok innen tudhatták, hogy másnál is próbálkozik a kérdező, mellesleg nem tartom kizártnak, hogy 1-2 ismeri is egymást, és akkor ez ugye nem marad titokban.
2012. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:

22:57 vagyok.


Amúgy a prostizás jó dolog ha megfelelő szolgáltatót választassz ki.Van 1-2 szenvedélyes bige aki nagyon érti a dolgát és úgy kitudja csavarni az embert hogy még évek múltán is öröm visszagondolni arra az alkalomra:)


Úgyhogy ha van rá pénzed mindenképp fizess be egy olyannál akit többen dícsérnek.


Barátnő meg majd lehet később is amikor már profibb vagy az ismerkedés,kapcsolatteremtés terén.

2012. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Ja néztem egy-kettőt és a kommenteket, elég jókat írnak :) normál csajozásra nem nagyon szeretnék visszatérni
2012. márc. 4. 23:11
 29/63 anonim ***** válasza:
Engem is csak elutasítottak eddig élőben, viszont aza vicc, hogy neten látva képeimet egyből helyes voltam más lányoknak meg, akik az ország másik végén élnek sajnos. :/
2012. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj már le ennyire,h k'rvákhoz akarj járni! Te valamit nagyon rosszul csinálsz a csajozásnál.
2012. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!