Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja h 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja h 3 hónap után fekszik le velem, de nem járunk, akkor járni akar velem? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hogy jártok vagy nem? 3 hónap múlva megdöntöd azt csá!
2010. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem 3 hónap múlva fogom megdönteni. ;):D itt az a kérdés h járni akar e vagy sem? :) elég cink h nem volt még bnőm...de már azt se tudom h hány csajjal voltam. :(
2010. máj. 19. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá nála. Ennél egyszerűbb mód nincs is. :)
2010. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel azt akarta érzékeltetni, hogy nem egy könnyen megfektethető lány.

Sokat nem mondott arról, hogy lehet-e valami köztetek. Ha úgy érzed, hogy a 3 hónap nem lejent gondot, akkor mond el neki, hogy ez téged egyáltalán nem zavar és szeretnéd őt jobban megismerni. Híd el fagyizni, vagy egy üdítőre és ismerd meg!

2010. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerem már elég rég, kavargattunk, és szűz. :) Ezt kihagytam, elég lényeges, ezért gondolom hogy egy 19 éves szűz lány nem fekszik le úgy velem h ne járnánk. :)
2010. máj. 19. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lefekszik egy szűz is olyannal, akivel nem jár. Egyszer tudod mindenki elveszíti vagy el akarja veszíteni. Szerintem ő az utóbbi.
2010. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!