Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érezte már más is ezt? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már más is ezt? :/

Figyelt kérdés
Nem kezdem leírni, hogy milyen vagyok, de sajnos a lányok terén csak csalódások vártak rám. Montanába kicsit gondolkodtam, hogy hogy is tovább és rájöttem, hogy nekem már arra sincs szükségem, hogy szeressenek csak nekem legyen kit szeretnem :S Kicsit fura, de ezek szerint van ilyen. Véleményetek ?
2012. márc. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyat, aki ismer olyat aki érezte.

Illetve majdnem érezte.

2012. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a csalódások után más következtetést vontam le: "milyen jó nekem egyedül!!"
2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudok megmaradni egyedül :S
2012. márc. 4. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kétségbe vagy esve.
2012. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem,nekem kell,hogy szeressenek,de igazából én is jobb szeretnék adni,mint kapni,talán eljutok én is oda,hogy ne várjak érte semmit..... :)))
2012. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andy.andy válasza:
Most ezt a csalódások miatt írod az a természetes ha te is és más is szeret. Hidd el fognak téged szeretni, csak a megfelelő partnert ehhez nem találtad még meg. Te hiába szeretsz valakit, ha nem kapsz tőle vissza semmilyen viszonzást, az úgysem vezet semmi jóhoz. Aki nem szeret téged az nem érdemli meg , hogy te szeresd. Ez a véleményem.
2012. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!