Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális szerintetek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek 1 hónap után?

Figyelt kérdés
1 hónapja van barátom de nem látom értelmét a kapcsolatunknak.Ő azt mondja szeret de sulin kívül nemis találkozunk....és hitegetem magamt h szeret...egyszer már voltunk együtt de megcsalt.
2012. márc. 4. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért van az az érzésem, hogy 16-7 éves vagy?
2012. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert annyi vagyok..
2012. márc. 4. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
pf. Szerintem erre a kérdésre Te is pontosan tudod a választ. Ha nem, akkor szerintem ennek semmi értelem, és sehova sem tart.
2012. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól értettem? Egyszer már lefeküdtetek, de ő félrekefélt utána? hagyd a francba akkor. Nem érdemli meg hogy járjatok.
2012. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha már most kezdésnél megcsal akkor szerintem dobd ki, de miből gondolod hogy megcsalt? Próbáld vele megbeszélni hogy te mit szeretnél, legyen komprumisszum. De szerintem ha ilyen a kezdés a későbikben sem lesz jobb. De azért lehet próbálkozni. Sok sikert
2012. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le de amikor régebben jártunk megcsalt aztán kibékültünk
2012. márc. 4. 11:30
 7/10 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
figyelj szerintem nem szeret ! mondani pedig mindent lehet ! és szerintem sincs értelem ennek a kapcsolatnak , de ha hitegeted megad hogy ő szeret akkor te is tudod pontosan hogy nem szeret , hogyha biztosan 100% hogy szeret akkor nem kellene hitegetned magad ! és már 1x voltatok együtt és még meg is csalt ? O.O szerintem ennek a kapcsolatnak semmit értelme ... még az is lehet hogy azért nem talizik veled sulin kívül mert akkor egy másik csajjal kavar ! szóval szerintem szakítsatok mert ha a pasid 1x már megcsalt akkor simán megeszi újra , és szerintem ezt is teszi (sulin kívül amikor nem veled van) ! de ezt beszéljétek meg persze mindent tagadni fog ! vagyis egyértelmű: szakítás! ezt a kapcsolatot most kell befejezni és lezárni ! ha még szükséged van tanácsra akkor írj privát üzit !
2012. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm
2012. márc. 4. 11:37
 9/10 Dávidmester13 ***** válasza:
szívesen :D ha további tanács kell nyugodtan írj üzenetet :D
2012. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megcsalás után visszamentél hozzá akkor csak gratulálni tudok neked.


1x nem kellettél neki, akkor miért hiszed hogy másodjára rendben lesz minden és kellesz neki?

2012. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!