Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat miért zavarja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért zavarja, ha megbámulják a feneküket, mellüket, vagy bármit?

Figyelt kérdés

Nem inkább örülniük kellene, hogy megnézik őket?

Mert szerintem aki szép, azt szivesen megnézik, aki meg csúnya, arra az ember véletlen se akar ránézni... nem?


2012. márc. 3. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Csak játszák az agyukat, igazából örülnek neki!
2012. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
jól meg kell őket kurni akkor nem lesz zavaró nekik.
2012. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert szerintem elég bunkó dolog. Van aki jófej fiú, az max ránéz, megnézi, de észrevehetetlenül csinálja. Nem is értem minek kell azt bambulni. Szerintem nagyon bunkó dolog. A barátom bámulhatja, de ha csak egy bunkó fiú az nem jó.
2012. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha elismerően megnéznek, akkor az engem személy szerint nem zavar. Ha valaki határozottan végigmér és esetleg tesz valami "szép" megjegyzést (pl. h megkúrna)az határozottan zavar.

18L

2012. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
19:51 Akkor minek vesznek fel cicanadrágot, vagy feszülős farmert, és néha még pucsítanak is, ha nem azt akarják kiemelni, hogy milyen szép seggük van.
2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. jogos!


Ha nem pakolnák ki a mellüket, nem bámulnák meg!

2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
ez tényleg ilyen, am meg a faszikat se zavarja, ha megnézik őket, sőt, inkább csak az agyukat játsszák a csajok
2012. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy zavarja őket?! Úgyse tehetnek ellene semmit. Aki akarja, az bámulja őket.
2012. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
általánosítás rulz.. gratulálok! vannak, akik éheznek a figyelemre, igen. vannak, akiknek jól esik, ha megdicsérnek valamit, ami szép rajtuk. de a mai férfinek nem mondható fiúkák iszonyat paraszt módon teszik ezt. sokszor úgy bámulnak, mintha azt se tudnák mi az a két dudor az ember mellkasán. arról már nem is beszélek, hogy utánunk füttyögnek és primitív megjegyzésekkel bombáznak minket, amikkel egyébként saját magukat minősítik. és bocs komolyan, hogy a normális lányok többsége erre nem vevő, a ribancok nevében nyilatkozni nem tudok.
2012. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!