Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Mit éreztek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit éreztek, hogyan kezelitek amikor a párotokat (férfit) a bosszantásotokra feltűnően megbámulják az ilyen festett hajú, mellig érő téli kabátot viselő disco meg plaza p*csák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok, hogy jó pasim van. :) Ő meg ilyenkor általában megjegyzi, hogy mi a fenét bámul rajtunk az a hülye p...csa? :D
2011. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Én hasonló helyzetben tuti jól a szeme közé néznék a csajnak, lehetőleg a legbarátságtalanabb arckifejezésemmel aztán közelebb húzódnék a pasimhoz és adnék neki egy puszit az arcára. Aztán úgy tennék mintha a csaj ott se lenne:) Had egye már meg a fene irigységében:P
2011. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárhogy is kezelni? Párom igazi férfi, aki engem szeret, úgyhogy felőlem aztán bámulhatják.
2011. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nem néz vissza, az már maga elégtétel.
2011. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!