Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasim is mással csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim is mással csókolózott a disco-ban és én is. De végig engem nézett. Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
2 évig jártunk, 2 hete szakítottunk. Össze vesztünk mert az emberek kavarták a sz@rt. De már mindketten rájöttünk, hogy csak kavartak és nem volt alapja. Ti mit gondoltok mért csókolózott egy másik csajjal? Vajon szeret még vagy felejtsem el?
2010. febr. 14. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
NE felejts el :)
2010. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehéz ügy. igaziból lehet, hogy csak tetü akart lenni veled és azért bámult téged, miközben éppen másnak a szájában volt. de a pakliban benne van az is, hogy csak azt akarta, hogyféltékenykedj. Szerintem menj el bulizni egy nagyot és kaavrj vkivel egy jót. ha a volt barátod látja mondjuk, akkor a reakcióiból mindenre rájöhetsz
2010. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy szeret.

esetleg akkor kezdhetsz gyanakodni, ha már az anyakönyvvezető előtt áll egy másik nővel... (de ha akkor is téged fogsz nézni, akkor megnyugodhatsz - még mindig szeret)

2010. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:01 "igaziból lehet, hogy csak tetü akart lenni veled és azért bámult téged, miközben éppen másnak a szájában volt. de a pakliban benne van az is, hogy csak azt akarta, hogyféltékenykedj."

Igen én is erre a két dologra gondoltam, hogy vagy azért nézett mert tetű akart lenni, vagy mert még mindig szeret és azt akarta, hogy féltékeny legyek. Nem tudom eldönteni. Mikor megláttam, hogy más csajjal csókolózik, én is felszedtem egy fiút kíváncsi voltam mit csinál. Oda jött és elkezdett veszekedni velem, aztán visszament a csajhoz, és egész este csúnyán nézett rám.

2010. febr. 14. 21:06
 5/8 anonim válasza:
felejtsd el jobban jársz!
2010. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, megindokolnád hogy mért? Szerinted már nem szeret, azért járnék jobban?
2010. febr. 15. 00:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretne, két hét után még mindig te járnál a fejében, és nem kavarna mással... vajon amíg együtt voltatok, nem kavart? Én biztos nem bíznék benne...
2010. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm.. azt hiszem igazad van. köszi a választ.
2010. febr. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!