Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a csajszival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a csajszival?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy csaj aki eléggé belém van esve,viszont nekem nem tetszik annyira. Testre tökéletes de arcra nem a legtutibb,viszont nagyon tisztelem mert nem olyan pláza *rva mint egyesek. Sajnos a csajszi nem a gazdag negyedben született szóval smink meg ilyesmit nem biztos hogy tudna venni,vélemény?
2012. márc. 3. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy érzem magadról beszélsz, tehát te vagy a csaj. nem így van?
2012. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Papírzacskó te balfék!
2012. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem,én vagyok a srác,kivételesen nem a srác szerelmes a csajba,hanem a csaj a srácba. Igaz a történet,nem álca.
2012. márc. 3. 11:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Na és azt hogy mondjam meg neki? Pl: bocs,csak akkor fogsz tetszeni ha felhúzod a fejedre a fila táskát?
2012. márc. 3. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyszerűen nem nézed szeretkezés közben az arcát..
2012. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Veszel nőnapra neki egy smink készletet, ennyi.


Most komolyan, neked hogy esne, hogy ,,a tested tökéletes, de a fejed nem tetszik, szóval hagyjuk egymást"?

2012. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

és még azt mondják, hogy a csajok mennek a pénzre xD én sosem sminkelem magam, pedig nem vagyok szegény, de emiatt mondjuk még senki nem panaszkodott. szerintem ne verd át, mondd meg neki, hogy nem jön be neked és ennyi.


milyen kapcsolat az, ahol szerencsétlen lány szerelmes, te meg csak a testét szereted, de az arcát már nem..? szánalmas.

2012. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
B@aszod minek járatod a felesleges köröket?? Ha elsőre nem tetszik akkor ne foglalkozz vele. Nem kell minden csajt megfektetni!! S egy nő smink nélkül is szép.
2012. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreértés lenne,mi nem járunk! Csak a csajszi szeretne,de nekem meg nem jön be kinézetre!
2012. márc. 3. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Rakd meg, aztán lapát:)
2012. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!