Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy 20 éves srác, egy 16 éves csajszival kavar?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon bejön nekem és én is neki, de nem merek kezdeményezni nála mert félek hogy a korkülönbség miatt az ismerőseim megszólnának.
2011. jan. 30. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

ha neked gáz, akkor gáz.

ha neked nem gáz, akkor ki nem szarja le, hogy az ismerőseid mit szólnak hozzá?

2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Határeset, de sok 16 éves lány komolyabb sok 20-as palinál.
2011. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem a mi tisztünk -de még csak nem is az ismeretségi körödé- megítélni azt, hogy van-e egy ilyen kapcsolatban kivetni való.


Viszont megjegyzendő, hogy egy 16 éves nem ugyanazzal a gondolkodásmóddal rendelkezik, mint egy 20 éves. Egy 16 éves inkább végletekben él, míg egy 20 éves már kezd jóval racionálisabban látni.


Én egy ilyen kapcsolatba biztos nem mennék bele.

2011. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, sőt szerintem tök normális ilyen korban ekkora korkülönbség. Nekem pl. eszembe nem jutott volna 16 évesen velem egykorú fiúval járni, mivel borzasztóan gyerekesek.
2011. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AVATAR282827 ***** válasza:
Ha szerinted az akkor hagyd, ha téged nem foglalkoztat akkor megy gyere vele össze...ne mások döntsenek helyetted...én 24 leszek, és 18 a barátnőm...mégis jól megvagyunk és senki nem szól érte...tedd amit jónak érzel
2011. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

...hát figyelj, ha neked ez így jó... bár b.nőimnek megvan a véleményük az ilyen pasikról...azt mondják, vlsz kisebbségi komplexusuk van, mindenáron az kell nekik, h felnézzenek rájuk, ezért választanak maguknál tanulatlanabb (ugye a korból kifolyólag nem lehet még tanultabb) csajt, akit meg kell óvni stb.

meg persze könnyen odadörgölhetik majd az orrod alé, h mivan, a korosztályodból nem kellesz senkinek? v. nincs önbizalmad?

egy 20 éves csajjal azért mégis csak többmindenről el lehet beszélgetni...ő még a felnőttkor előtt jár, akármennyivel érettebb, te már túlvagy a tinikoron, az egyetem, munka komolyabb problémákat hoz magával...ezt neked kell eldönteni.

én csak felhoztam néhány érvet, ami ellene szól.

20/L

2011. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Norb66 ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy az ismerőseid megszólnának miatta, akkor már régen rossz... Egyébként nem gáz, kezdeményezz nyugodtan ha tetszik és szereted, ne érdekeljen mást mit mondd, mert lehet ő kétszer annyi élménnyel fog gazdagítani mint mondjuk a barátaid összesen. De azt azért vedd figyelembe, hogy habár nem ismerem a lányt, de nem biztos hogy van annyira érett, hogy kezelni tudjon egy ilyen kapcsolatot. Bár a szerelem előtt nincs határ, de készülj fel hogy sokat kell érte futnod hogy megtartsd, de ha elég kitartó vagy, szép időszak elé nézel :) Sok sikert! :)
2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a csaj, el tudsz vele beszélgetni, és megértitek egymást, akkor minden rendben. Mások véleményére meg nem kell odafigyelni. Tedd azt, ami boldoggá tesz.

18:39

20 éves vagyok, és 16 éves az exbarátnőm. Soha, senki nem szólt semmi rosszat a korkülönbségünkre. Azt meg pláne nem, hogy nem kellenék a korosztályomhoz tartozó lányoknak. Bár azt hozzátenném, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és általában a 4-5 évvel fiatalabb csajoknak jobban tetszem. Ezért is hagytam meg a szakállam, de ez már más téma...

20F

2011. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm, oks köszi az értelmes válaszokat,:)
2011. febr. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!