Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyembee?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembee?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú, szerelmes is vagyok belé. már lassan egy éve ismerem, azóta szinte minden nap gondolok rá. előben nem beszéltem vele még, és tudom hogy nincs nála sok esélyem ezért sem merek vele beszélni, sőt még facen sem merek ráírni, mert tudom hogy kiröhögne...de egyszerüen nem tudom kiverni a fejemből akármennyire is akarom... mit csináljak? esetleg hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá? volt már hasonló helyzetetek? ha igen, ti mit csináltatok?

választ Pls.:(


2012. márc. 2. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Megtanulnék helyesen írni és fogalmazni.

2. Újra feltenném a kérdést.

2012. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ömm tudom, milyen, ha nem mersz ráírni arra a fiúra aki tetszik neked mert félsz h kinevet vagy hasonló, mivel velem is van ilyen amennyit most írtam :DD én még nem írtam rá facen de a te szitud sztem más. Köszönj neki, és előbb mondd meg, hogy ne haragudjon, amiért írsz, majd mondd meg hogy beszélgetni szeretnél vele :))
2012. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!