Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyembee?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembee?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú, szerelmes is vagyok belé. már lassan egy éve ismerem, azóta szinte minden nap gondolok rá. előben nem beszéltem vele még, és tudom hogy nincs nála sok esélyem ezért sem merek vele beszélni, sőt még facen sem merek ráírni, mert tudom hogy kiröhögne...de egyszerüen nem tudom kiverni a fejemből akármennyire is akarom... mit csináljak? esetleg hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá? volt már hasonló helyzetetek? ha igen, ti mit csináltatok?

választ Pls.:(


2012. márc. 2. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
korotok ?:D
2012. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elmentem palacsintát sütni. :D
2012. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem mersz semmit se,akkor ÍJ(így jártál)
2012. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ti mit írnátok a helyembe? :/
2012. márc. 2. 23:02
 5/12 A kérdező kommentje:
én 14 vagyok ő meg 15
2012. márc. 2. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, h szerelmes vagy, csak belezúgtál.

Ha nem is beszéltél vele, honnan veszed, h kinevetne??

Ne gyárts elméleteket, inkább cselekedj - mit veszthetsz?

2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki? :/
2012. márc. 2. 23:04
 8/12 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne ha SEMMIT sem írnál neki!
2012. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azért hiszem hogy kinevetne, mert neki nem az ilyen fajta lányok jönnek be mint én.. láttam facen az előző kapcsolatait és a többi lány sokkal szebb és idősebb mint én... és azért sem merek vele beszzélni, mert egy suliba járok vele, és ha leégetem magam előtte utána még 1 évig találkozni fogok vele majdnem mindennap, és elég gáz lenne ...:( de ha tudnátok valamit amit írhatnék neki, és beválna, akk nagyon hálás lennék :)
2012. márc. 2. 23:16
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
14-15 évesen ez nem szerelem, ti még nem tudjátok, hogy mi az csak azt hiszitek. A szerelem nálatok abból áll, hogy éjjel-nappal együtt akartok lenni, és nyalni-falni egymást, és úgy látjátok, hogy az élet fenékig tejfel. Ez csak a tiniknél való "tiniszerelem"-nek nevezett valami, ami max. 2 hónapig tart. A szerelem nem az, ami a ti korotokban van. Még nem vagytok ahhoz érettek, hogy tudjátok, hogy az mit is jelent pontosan. Nehogy már ez legyen a legnagyobb gondod ennyi idősen. Jövő héten meg majd jössz ugyanilyen problémával egy teljesen más fiú iránt. Nektek még a tanulásra KÉNE koncentrálnotok ilyen fiatalon. Komolyan nem is értem, hogy 17-18 előtt miért foglalkoztok ezzel.
2012. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!