Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a szöveggel leszólíthato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a szöveggel leszólíthatom a csávót?

Figyelt kérdés

A buszon szoktam látni egy srácot, aki gyakran mosolyog rám, és nagyon édes. Ő egyedül szokott ülni,és pedig egyik bnőmmel. Nagyon ismerős volt, és rájöttem, hogy egy színészre hasonlít. Az gáz lenne, ha egyik nap elé ülnénk és hátrafordulgatnánk, aztán mondanám neki, hogy csak azért néztük ennyire mert nagyon hasonlít egy színészre?

És az a gond, hogy folyton fülhallgató van rajta,és zenét hallgat...szóval így nem biztos hogy meghallaná...szóval valami jobb leszólítási ötlet?:)

17/L


2012. márc. 1. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szeva Beethowen. Süket vagy?
2012. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valahogy üljetek a közelébe, picit rángasd meg a kabátját és mond

"ne haragudj, hogy zavarlak, de nagyon hasonlítasz egy általam kedvelt színészre, *színész neve*."

innentől ha mosolyog, folytasd a beszélgetést

2012. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszer nem a barátnőd mellett ülnél? Azt írtad, hogy ő egyedül ül, nyugodtan ülj mellé. Menj oda, kérdezd meg, hogy szabad-e, úgysem fog nemet mondani. Onnan már alakulnak majd a dolgok. Szerintem nem jó ötlet felhozni ezt a színészes témát, azt hiheti, hogy csak máshoz hasonlítod és csak azért tetszik, mert valaki mást látsz benne. Találj inkább valami hétköznapibb, de érdekes témát. Mondjuk azt is megkérdezheted tőle, hogy miért utazik mindig egyedül, de ez már nem számít, a lényeg, hogy próbálj kicsit közeledni.
2012. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. :) Próbáld meg mindenképp kis beszélgetéssel a nevét is megtudhatod :) Ha az megvan a mai világban kideríthet az egész életét...
2012. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boda Gergő ***** válasza:
54%

A javasolt megszólítás:

Beléd estem mint Hummer a Balatonba!" idén ez a szöveg a menő.


Dr Mouse

2012. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!