Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi az utcán ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az utcán ezzel a szöveggel szólítana le, mit felelnétek?

Figyelt kérdés

-szia,nagyon tetszel nekem,szeretnélek meg ismerni közelebbről.

-------

és ha nem néz ki annyira jól,hanem mondjuk átlagos?

azt is írjátok oda hány évesek vagytok



2012. jan. 5. 10:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló lennék, és szimpatikus lenne(egyébként ez jó indítás), akkor ismerkednék vele. 23/L
2012. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Antimod ***** válasza:

Nem vagyok bzzancs.


Üdv!

Leftlegged Player :)

29F

2012. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
azt mondom: oké. és akkor mit csinálsz? szerintem az ilyen ismerkedésekkel inkább az lehet a baj, h a pasi ezután nem tudja kezelni a helyzetet. 20L
2012. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
gondoltam érthető, hogy a kérdést nőknek szántam.egyébként ha látok olyan lányt,akinek érdemes,akkor mondom ezt,amit ki tettem a kérdésbe
2012. jan. 5. 11:04
 5/31 anonim ***** válasza:
Én se vagyok bzzancs, de a "közelebbről" szöveggel tudod kiket szedhetsz fel. Mint írta az első válaszoló meg is van a feltétele. Ha komolyat keresel akkor ne ilyen szöveggel hódíts.
2012. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
én már azt értékelem, h elég tökös odajönni hozzám. amúgy vallszeg visszakérdeznék, h: amúgy gyakran szólítasz le lányokat? erre meg úgyis felel valamit, leveszem, h jófej-e, vagy sem és kész. nem kell ezt túlspilázni.
2012. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

11:04 -nek

jönnének a kérdések:hogy hívnak,mit csinálsz,stb.az ilyen pozitív helyzeteket jól kezelem

2012. jan. 5. 11:06
 8/31 anonim ***** válasza:

"Köztünk nem lehet semmi. Se ruha, se levegő."



Viccet félretéve, teljesen kétesélyesnek érzem. Alapból nem ismerkednék utcán, de ha megnyerő a srác (és itt most nem külsőségekre, hanem kiállásra, modorra gondolok) esetleg beülhetünk egy kávéra valahova.

2012. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

érdekes,hogy a leg többen azt mondják, hogy interneten nem ismerkednek,itt meg valaki,hogy az utcán nem ismerkedik

de ami érdekes számomra,hogy a leg többen(ezek szerint) a külsőt nézik ilyenkor a leg kevésbé

2012. jan. 5. 11:11
 10/31 anonim ***** válasza:

Sem interneten sem utcán nem ismerkedek alapból.

Ezek nem arra valók. De kivételek lehetnek.

2012. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!