Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi az utcán ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az utcán ezzel a szöveggel szólítana le, mit felelnétek?

Figyelt kérdés

-szia,nagyon tetszel nekem,szeretnélek meg ismerni közelebbről.

-------

és ha nem néz ki annyira jól,hanem mondjuk átlagos?

azt is írjátok oda hány évesek vagytok



2012. jan. 5. 10:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "takarodj te b*zi"
2012. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Sajnos enis igazat kell adjak az elottem szolo noknek. Ez a duma kicsit olyan, hogy "szia,nagyon tetszel nekem,szeretnélek meg ismerni közelebbről, mondjuk ugy -15 centirol" tehat van 1 ilyen beutese. Raadasul nagyon erzodik, hogy azert mentel oda a lanyhoz, mert nagyon tetszik neked kulsore es a lanyok nem szeretik azt ha valaki a kulsejukert hajt rajuk, ezert fontosabb az indirekt nyitas es az ismerkedes elobbszor es ha belsore is tetszik akkor hajts ra!
2012. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

félOFF

Ismerkedj az utcán, mert ezzel a helyesírással neten alig van esélyed normális lányt felszedni.

ON

Nekem az a szöveg nagyon direkt. Hülyének nézed a lányt, ha nyilvánvaló dolgokat mondasz el neki.

2012. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hátra se néznék, csak továbbmennék. Ez a legátlagosabb, legsemmitmondóbb duma a világon, főleg, ha átlagos pasi mondja. Sorry.


21L

2012. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Hú, van mire válaszolni.igen,2es voltam helyesírásból,és nem is érdekel túlságosan, hogy jól írom-é le,amit akarok.

Igen,azért kérdeztem meg,mert érdekel a véleményetek,és nem a saját igazamat hajtogatni,mint páran teszik.

Igen csak nehéz ismerkedni a lányokkal,főleg mert nem nézek ki nagyon jó,és az eddigi tapasztalataim szerint az is eléggé fontos.

Lehet hogy túl direkt?... Hát ha az,lehet érdemesebb általános dolgokról Az elején szóba elegyedni?az minden esetre biztos, hogy nem a világ leg egyszerűbb dolga párt találni,de meg oldható.Kösz az eddigi segíséget

2012. jan. 5. 12:56
 26/31 anonim ***** válasza:

Annyiból fontos a kinézet, hogy legyél igényes saját magadra. Az átlaglányok, akiknek normális a felfogásuk hidd el nem az Adonisz kell, hanem elég az ápoltság. Ami azt jelenti, hogy legyen tiszta a ruhád, és legyél tiszta te is, látszódjon, hogy törődsz magadra. Ha mindemellé társul az, hogy megpróbálsz valami kicsi egyediséget belecsempészni a szövegedbe, akkor hidd el, hogy lehetnek sikereid. Tudom, ez nem a legegyszerübb, sőőőőt. De az ilyen alkalmakat leginkább a helyzet szüli, hogy épp mivel tudod elszólítani a lányt. :) Keress ilyen szitukat, nem kell előre kitalálni, hogy mit mondj, legyél spontán. :)


27/n

2012. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
egyéniségem az épp van,csak akkor úgy látszik,ismerkedéskor is bele kell tenni a szövegbe is
2012. jan. 5. 13:25
 28/31 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kopj le.
2012. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az a bajom, hogy erre egy csaj csak annyit tud valaszolni, hogy OK, vagy bocs de nem. Ha azt valaszolja, hogy ok, akkor meg mindig neked kell fenntartani a tarsalgast, hiszen te akarsz valamit.

Amugy nalam attol fuggne a dolog, hogy mennyire vagy szimpatikus es milyen stilusban adod elo magad, nem attol, hogy mit mondasz.

2012. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ó légyszí bas**eg, gyere is bass**meg, ismerj meg közelebbről.
2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!