Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi az utcán ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az utcán ezzel a szöveggel szólítana le, mit felelnétek?

Figyelt kérdés

-szia,nagyon tetszel nekem,szeretnélek meg ismerni közelebbről.

-------

és ha nem néz ki annyira jól,hanem mondjuk átlagos?

azt is írjátok oda hány évesek vagytok



2012. jan. 5. 10:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ez így szerintem túl konkrét, és ez sokak számára sok lehet. Velem egyszer fordult elő (évekkel ezelőtt), hogy egy sráccal elkezdtem beszélgetni a villamoson. Az úgy volt, hogy először csak szemezgettünk, aztán valamit kérdezett tőlem (már nem tudom pontosan mit) és így elegyedtünk beszélgetésbe. Ez egyéb helyzetekben sem jön be, ha valaki ennyire nyiltan megmondja a szándékát. Nincs benne izgalom, túl nyitott, túlságosan direkt. A legtöbb lány szereti, ha "becserkészik", és ezzel a nyitómondattal túl egyértelművé válik a helyzet, amiből (legalábbis én) szívesebben kilépnek, mert zavarban vannak, még ha tetszene is nekik a srác.


27/n

2012. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
van benne valami, amit mond az utolsó. de ez nem azt jelenti, h elő kéne venned a gagyibbnál gagyibb csajozós dumákat :D
2012. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Hát nem csajozós dumákra gondoltam, mert az se jó. :D


27/n

2012. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
11:23-mal tökéletesen egyetértek.
2012. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
A válaszom: Ha közelebbről akarsz megismerni, lép közelebb nézz meg jól, aztán húzz a vérbe.
2012. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
de azért ne aggódj kérdező, a legtöbbünk nem ilyen bunkó, mint az előttem lévő :)
2012. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak azon múlik, h jól nézel-e ki. Ha átlagos vagy külsőre, a legtöbb lány inkább elhajt.
2012. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
én biztos nem "be cserkészem" a nőket.Szerintem sokkal jobb,ha az elején tudja az illető hogy nem az egyik haverja akarok lenni.És nem szeretnék a barátzónában ki kötni,ha egyszer nem oda vágyom.remélem,hogy nem CSAK a külső számít minden lánynak.Jó,ahhoz,hogy oda menjek valakihez,kell egy külső vonzalom is,de csak minimális szinten,a mozgásából,gesztusaiból lehet következtetni, hogy milyen nagyjából.Bunkókkal nem szívesen állnék szóba,de néha ez is csalóka.de mégis, ha az ember nem az internet biztonságos személytelenebb környezetéből kezd a másikkal,és van mersze oda lépni egy nőhöz,jó lenne,ha értékelné a dolgot...
2012. jan. 5. 12:02
 19/31 anonim ***** válasza:

Ha úgy viselkedsz vele, mint egy nővel, akkor nem fogsz a barát zónában kikötni. És hidd el, hogy azért mert nem direktbe azzal kezded a szöveget, hogy össze akarsz vele jönni, attól még a viselkedésedből tudni fogja, hogy nem haverkodni mentél oda. Úgy ahogy a férfinek fontos maga a vadászat (bármilyen állati ösztön, attól még erről van szó), úgy a nőnek is fontos hogy levadásszák. Te kérdezted a véleményünket, én csak kifejtettem, hogy nálam ez hogy működik. :) Nekem EZ a szöveg túl direkt, túl nyilt, és megijesztene, és ahogy látom, páran egyetértenek velem. :) Szóval lehet kéne kicsit változtatni a taktikán és máris nagyobb lenne a siker, mert feltételezem ez a célja a kérdésednek, és nem az, hogy meggyőzz minket, hogy a te módszered miért célravezetőbb. Tegyed valahogy érdekesebbé azt az odamenetelt a csajhoz, mert ez így inkább taszít minket, mint hogy vonz.


27/n

2012. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be ez a szöveg. Szerintem is jobb, ha inkább kicsit beszédbe elegyedünk, aztán esetleg elhív vhová.

De ez a "szeretnélek megismerni közelebbről"...

Nekem erről konkrétan az jut eszembe, hogy "meg akarlak k.rni".


Mellékesen megjegyzem, hogy a "legkevésbé" és "becserkészem" szó egybeírandó.

2012. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!