Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell kialakítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kialakítani egy olyan helyzetet amiben meg lehet csókolni a lányt?

Figyelt kérdés
S ezt olyan körülmények közt hogy nagyrészt forgalmas helyeken járunk és valahogy első csóknak nem megfelelők ezek a helyek.
2012. febr. 29. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
miota ismered? vidd el egy parkba, vagy kisérd haza és akkor
2012. febr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyzetet amiben meg lehet csókolni a lányt.. hát talán olyan témáról beszélgettek ami meghittebb... vagy egyszerűen mélyen szemébe nézel és ő is a tiédbe akkor... vagy amikor mentek hazafelé.. de amúgy nem tudom lehet hogy nekem van nagyon reggel de nehezen fogom fel hogy mi a kérdés kérlek megfogalmaznád nekem egyszerűbben? :DD
2012. febr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a legegyszerűbb mikor hazakísérted és elköszönsz akkor tudsz a legközelebb kerülni hozzá nem árt ha előtte egy két jól bevált poént mondasz és megnevetteted ő is feloldódik és simán megy minden
2012. febr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hmm..nekem a legutolsó első csókom (mert nyilván arról beszélünk, hiszen a többi már adja magát) úgy történt, hogy hosszan megöleltük egymást(mondjuk mi 10 éve ismerjük egymást és volt már egy rövidebb történetünk még tizenévesen), aztán sétáltunk tovább, majd egyszer csak megálltunk, és csak annyit mondott, hogy nézzek rá..onnantól elvesztem, és már jött is a csók ;)
2012. febr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nezz ra, mond neki hogy szep, simogasd meg a hajat,arcat vlm-t es utana csokold meg
2012. febr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!