Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk mi a véleményetek erröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mi a véleményetek erröl a mellröl/formárol? Képpel

Figyelt kérdés

méretröl?megszeretném csináltatni és ez tetszik .csak a véleményetekre lennék kiváncsi

[link]



2012. febr. 27. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem az "Amerikai" stílusu tetszett a legjobban, ha már meg akarod csináltatni. De ez a "fajta" inkább szériában a gyönyörű, de így se rossz. :) Am, valamelyik képen van egy nagyon sík mellü lány, ha rá hasonlítasz, sztem csak akkor plasztikáztass, de te tudod. :)
2012. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem méretre és formára is nagyon jó ez a csepp formájú. Az egyik páromnak volt ilyen és nagyon szerettem, valamint neki is nagy magabiztosságot adott, miután megcsináltatta. Ajánlom Neked is, ha magasabb és vékonyabb testalkatú Vagy.


25f

2012. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
küldj képet a dudádról!
2012. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. képet a sajátomrol biztos nem küldök.

ma 22:18- nem vagyok magas:( 159 cm vagyok

2012. febr. 27. 22:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a szilikont...


23F

2012. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a szilikont... :\ Kérdező, még privátba se küldesz arc nélkül?:)
2012. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon egyik mell se szép :D
2012. márc. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mellcentrikus. Legyen valamennyi, de ez nekem már túl nagy. Nem érezném mellette férfinak magam.

Pedig elég férfias az arcom is, meg a testalkatom is, meg a fütyim sem kicsi, de valahogy ezt érzem.

2019. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!