Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szeretitek, ha a pasitok baby-nek hív? Vagy mi a véleményetek erről a megszólítási/becézési formáról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
gáz
2011. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. Olyan curvásnak, lekezelőnek érzem.
2011. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is. :( Barátom eddig vagy úgy szólított, hogy baba vagy úgy, hogy életem, mindig talált valami olyan megszólítást, ami nagyon édi volt, én ezeket szerettem. Egy ideje meg azt veszem észre, hogy a menő haverokkal lóg(akiknek persze nincsenek barátnőik) és állandóan csak baby-zik, sokszor már msnen is csak így szólít, annyira átszokott. Mondjuk ott még néha baba vagy életem a megszólítás. Tudom, nem ez az élet legnagyobb problémája, de olyan közönségesnek érzem... Többször céloztam már, hogy mennyire szeretem, ha másképp becéz, de úgy tűnik, nem veszi a lapot... Hogy célozhatnék egyértelműbben? Ha most ezt így face to face mondom neki, akkor megsértődne, mert ő végülis becéz és szerinte ezzel sincs baj. De ez olyan lekezelő, menőzős. :(
2011. ápr. 21. 14:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos az, hogy lekezelő, vagy csak te képzeled oda ezt?
2011. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt meg megértem, hogy nem akar olyankor túlzottan enyelegni mikor a haverjaival van, mert az nem túl férfias, de valami arany középút jó volna azért, mert ez a baby olyan nekem, mikor a filmekben a pasinak van(nak) csaja(i) aki(ke)t megdug és mehet is tovább. :|
2011. ápr. 21. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus menőzés. Engem egyszer hívott így a barátom a haverjai előtt poénból. Ennyiért még nem haragudtam, mert kicsit be volt piálva és azóta nem hívott így.
2011. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

ma 14:17


A menő férfi nem sértődik meg, ha a barátnője megmondja neki, amit gondol vagy érez ugye.

2011. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sz@rul becézgetik a fiúk a barátnőiket! Szinte mindig ugyanaz cica, baba, kicsim... Semmi egyedi mindig csak ezek! A baby meg egyenesen kiábrándító!
2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy a kicsim, kincsem, életem vagy baba nagyon aranyosak. A cica amolyan átmenet, de nekem még azzal sincs bajom. Ellenben a baby... Ti hogy szokatnátok le erről a barátotokat? Hülyeséget ne írjatok légyszi, komolyan érdekel a dolog, mert már zavar ez a baby-zés... :(
2011. ápr. 21. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!