Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel kavartunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kavartunk bulikban, de már nagyon sok ideje ismerem és egy baráti körben mozgunk. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam az egyik barátnőjébe (még talán vagyok is) azonban már egy éve csávója van, de régen nagyon jó barátok voltunk, mostmár nem beszélünk annyit, mert rájöttem ez nem mehet így tovább. A barátnője most nagyon szeretne összejönni velem, nem tom belemenjek-e, mert akkor végképp lemondhatok a lányról, aki nagyon bejön, nem?
2012. febr. 27. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedből ítélve 16nak tippellek, ha nem így van, akkor neharagudj. Csak mivel nem írtad, ezért tippelnem kellett.

Márpedig ha 16 körül vagy, akkor válaszd a könnyebb utat, és gyere össze azzal akivel tudsz. Netán vidd ágyba is. Bár nem hiszem, de ha esetleg ilyen "lelkis" srác vagy, és az elsőnek említett lány iránt már valami érzel, akkor viszont inkább hagyd a barátnőjét. De attól én még a barátnőjét vinném. De nefeledd, ez csak az én véleményem, és nem is ismersz. ;)

2012. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok és amióta ismerem azt a lányt, ő kell nekem. Ezért mivel nem vok oda annyira a barátnőjéért, ezért nem tudom megéri e.
2012. febr. 27. 22:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaziból nem érdekel a szex része, azt megoldom ha kell, csak nem szeretném, hogy örökre elszálljon az esélyem a csajnál, mert idővel összehoz a sors szeirntem
2012. febr. 27. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. pár hónapja ért véget a 2éves kapcsolatom. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, már az elejétől kezdve. A poén, hogy részéről is pontosan ugyanezt a komolyságot éreztem. Egyik napról a másikra dobott el magától. Pedig rossz embernek nem tartom magam, vicces vagyok amikor szabad, komoly ha kell, gitározom, dolgozom, profin masszírozok, mindig színt tudtam vinni a dolgokba. De ezekszerint nem volt elég.. nem voltam elég. Megfogadtam hogy soha többé (vagy minimum jópár évig) nem fogok egyetlen nőre sem tul sok időt, pénzt, erőt pazarolni, hanem mindig a pillanatnyi lehetőségekkel élek. Mióta így élek, van hogy magányosabbnak, de kiegyensulyozottabbnak érzem magam. Tehát belőlem ez beszélt, mikor írtam, hogy válaszd a lányt, akinek kellesz. Azonban ha ilyen egyértelműen tudod, hisz írtad:

"amióta ismerem azt a lányt, ő kell nekem", akkor próbálkozz. De ne éveken át. Nem éri meg. És am igen, valószínűleg tabu lennél a lánynak, ha a barátnőjével kezdenél valamit. Legalábbis én biztosan nem tudnék komolyan gondolni mondjuk egy barátom exbarátnőjére.

2012. febr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!