Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy észrevegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Mit tegyek, hogy észrevegyen? Mik legyenek az első lépések?

Figyelt kérdés

tetszik egy vidéki csaj, sulink közel van egymáshoz, ezért többször is láttam, de még nem volt alkalmas helyzet, hogy beszéljek vele, mert végül mindig elkerüljük egymást, és megőrülök a tehetetlenségtől, hogy nem tudok vele beszélgetni, gondoltam, hogy írok neki facen vagy talán szárnysegédre van szükségem aki ismeri a lányt és összehozna vele :)

tanácsokat, véleményeket várok



2012. febr. 27. 18:35
 1/4 anonim válasza:

szerintem nyugodtan ráírhatsz.

hol szoktatok találkozni?vagy hol ismerted meg?

mert ha esetleg buszon vagy ilyen helyeken találkoztok, néha odamehetsz hozzá beszélgetni vagy valami:)(15L)

2012. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
reggelente suli előtt és utánna az utcán, de barátaival volt, meg ezek a " találkoztunk " pár pillanatok voltak, szóval még nem tudtam vele beszélni, és mit írjak neki, hogy normális választ várjak tőle és adjon esélyt ?
2012. febr. 27. 21:30
 3/4 anonim válasza:
csak kérdezd meg milyen napja volt..aztán amikor már jóba lesztek elhívhatod sétálni, vagy amikor látod hogy egyedül áll az utcán/buszmegállóba/bárhol..akkor odamehetsz hozzá beszélgetni:)
2012. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*első voltam
2012. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!