Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem 2. randira?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden együtt ebédeltem/randiztam egy sráccal. A rndi jól sikerült, hazakísért, azt mondta alig várja, h újra lásson. Másnap uezt írta smsben, sőt csetre is feljött, bátortalanul kérdezgette, h mit szólnék egy köv. randizhoz, mert nagyon tetszem neki. Én igent mondtam. Nem kérdeztem rá mikor. Azóta eltelt egy hét,mindennap csetelünk,mindig írja, h alig várja, h velem legyen, de most már rákérdeztem mikor, de ekkor viccesen elütötte a választ. Másodszor is egy hasonló szituban rákérdeztem (mikor írta, h talizzunk újra), én megkérdeztem ok, de mikor...erre ő másról kezdett beszélni, mintha meg se hallotta volna. Csak szórakozik?
2012. febr. 27. 11:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó 2nél a pont! :-)

Amúgy ma reggel 7kor írtam neki, h legyen kedves és válaszoljon,talizzunk-e és ha igen mikor, ha nem válaszol, az is válasz...de akkor értem és nem zavarom többé.

Eddig nem válaszolt. :-)

2012. febr. 27. 13:40
 12/16 anonim ***** válasza:
de ha netán 2 nap múlva ö jönne pitizni hozzád, akkor remélem tudod a dolgodat? :)
2012. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már te futsz utána, ez a reggeli dolog nem kellett volna...
2012. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De ponthogy kellett. kiugrasztja a nyulat a bokorból. Jobb, ha az elején tisztázódik.
2012. febr. 27. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:
ha netán most azt irná, hogy ok, találkozzunk...itt meg itt, bla, bla...akkor mit tennél?
2012. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ma még írhat, akkor talizok vele, kap egy esélyt. És örülnék is neki.

De ha most erre direkt nem válaszol,vagy napokig várat, vagy direkt nem jön fel napokig emiatt a csetre (holott eddig mindennap többször is jött!), akkor az egyértelmű. Sajnos kuka.

2012. febr. 27. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!