Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem 2. randira?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden együtt ebédeltem/randiztam egy sráccal. A rndi jól sikerült, hazakísért, azt mondta alig várja, h újra lásson. Másnap uezt írta smsben, sőt csetre is feljött, bátortalanul kérdezgette, h mit szólnék egy köv. randizhoz, mert nagyon tetszem neki. Én igent mondtam. Nem kérdeztem rá mikor. Azóta eltelt egy hét,mindennap csetelünk,mindig írja, h alig várja, h velem legyen, de most már rákérdeztem mikor, de ekkor viccesen elütötte a választ. Másodszor is egy hasonló szituban rákérdeztem (mikor írta, h talizzunk újra), én megkérdeztem ok, de mikor...erre ő másról kezdett beszélni, mintha meg se hallotta volna. Csak szórakozik?
2012. febr. 27. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el...Én nem írnék neki többet.
2012. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jaja, ez sajna felejtös...
2012. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér. Hagyd a francba. Ha akarna veled találkozni, már rég randira hívott volna!
2012. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem:

- eltűnhetne szó nélkül (=szakítás)

- írhatná azt, h bocs, ennyi volt (=szakítás)

akkor miért kell naponta smst írnia, meg emilt, meg csetre jönnie. Jó az, ha szórakozik? Amúgy kedves, évődő, udvarlós...egyedül erre a kérdésre zárkózik be ( holott előtte ő dobja fel, h de jó lenne újra..)

2012. febr. 27. 11:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Esélyed bőven van természetesen, de ha rám hallgatsz, akkor valaki mással mész el :):
2012. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom a lányoknak még ennyi eszük sincs? Gondolom valami hülye csajozós könyvet olvas. Azokban van ez, hogy első randi után 1-1,5 hétig ne hívd el a csajt, hagy vágyakozzon, annál nagyobb lesz a vágy.
2012. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A helyedben én tűnnék el h ne érjen el..
2012. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
El is tűnök...de akkor utána már hiába ír. :-)
2012. febr. 27. 11:49
 9/16 anonim ***** válasza:

"Komolyan mondom a lányoknak még ennyi eszük sincs? Gondolom valami hülye csajozós könyvet olvas. Azokban van ez, hogy első randi után 1-1,5 hétig ne hívd el a csajt, hagy vágyakozzon, annál nagyobb lesz a vágy.

"

Ez úgy baromság ahogy van, bocs. Nem a hozzászólót becsmérlem, hanem az alapgondolatot. Ha valakit kedvelsz, meg akarsz ismerni, akkor 1-1,5 hét alatt elmegy a kedved egy 2. randira várva. Velem is volt ilyen, a srác sms-ben, face-n, msn-en, sőt még ha melóhelyen összefutottunk is áradozott h mennyire várja h találkozzunk. Aztán 1 hét múlva én mondtam azt, hogy figyu én ekkor és ekkor érek rá, és te? Szal kb én kértem randit tőle. Aztán megbeszéltük, majd mikor már felöltöztem, hajat mostam, kisminkeltem magam és stratra kész voltam randi előtt 1 órával írt egy nyamvadt sms-t hogy ő most fáradt és rakjuk át. Na több randi nem volt.

Ha egy pasi igazán akar téged, akkor nem tököl ennyit sztem.

2012. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha én akarok valakivel találkozni akkor én hívom és keresem a társaságát. ha nem akkor nem mondok olyat hogy de jó lenne megint... blabla bla.


Ha a lány hív engem, akivel már találkoztam meg szimpatikus,és újra látni akarom akkor nem viccelem el, hanem időpontot és helyszínt egyeztetek.


Amúgy vannak ilyen emberek akik csak netes barátságot akarnak. Ilyen 4alone típusok. Legyen kire ráírni, legyen kinek azt mondani hogy szeretem, és a saját lelkemet nyugatom hogy van valakim, közben meg nincs.


23F

2012. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!