Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól gondolom ezt ugye? (esetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom ezt ugye? (esetek döntő többségében)

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam sokat vonatozom melo miatt.


Mostanában az a szokásom beülök a vonaton lányokhoz, direkt, beszélgetni, ismerkedni mivel nem járok abszolut szórakozni és itt van jóformán lehetőségem ugy...


Nem olyan rég kezdtem, (nehezen indult mert izgultam azért rendesen.. sosem voltam ilyen leszólítós tipus de belevágtam)


Volt hogy tök jól elbeszélgettünk, volt olyan is: éreztem hogy kellenék a lánynak (jó érzés:), és olyan is akivel elakadt.

Ugyanis nekem az a véleményem, nem csak egy fiunak kell kérdeznie, egy jó beszélgetés két emberről szól, ergó a lánynak is kell nyitni, érdeklődni(feltéve ha érdeklem) hagyni neki rá időt...


viszont, ma beültem egy lányhoz,, ugye tudjátok: gyönyörü volt!... ahogy ott ült egyedül, ahogy felnézett ahogy mosolygott.. hát az...ez az a pont a fiunak mikor "paff" hát nem tudom tényleg, de komolyan, aki igazán tetszik azoknál sosem kapok ugy visszajelzést, abszolút nem kérdezett ugy.. éreztem hogy nem érdeklődik felőlem, 2 szer is nyitottam, és jó volt mig beszélgettünk.. végig mosolygott. (akárcsak én:D)


De nem éreztem tudjátok, amitől olyan kerek lett volna beszélgetés.. inkább az egyoldaluság.


Nem tudom kivel úgy megbeszélni, és gondoltam felvetem ide Nektek:)

na... de elmerültem a részletekben, pedig hidjétek el (nem vagyok romantikus alkat ennyire), de szerintem ez tipikus az az eset mikor "Te szeretnéd Ő nem". Jól gondolom lányok?:)


2012. febr. 26. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajrá!!!! Ne add fel!!! De csak okosan:)

Lehet van pasija amúgy. Bármi lehet.

2012. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát jól éreztem valószínü...
2012. febr. 26. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért még beszélhetsz vele, csak ne úgy hogy élet halál kérdése. Több idő kell megismerni valakit.
2012. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát már nem igen fogok, kevés az esélye hogy összefutunk, megaztán van annyi lány... csak rosz az embernek na.
2012. febr. 26. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat vonatozom és ha megtetszik egy szép lány, megkínálom egy kis alkohollal és elcsalom a WC-re egy kicsit. Ez egy jól működő technika.
2012. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!