Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok döntő többsége már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok döntő többsége már nem jelez, ha tetszik nekik egy fiú?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy mindig elrejtik, hogyha bejőn nekik egy fiú és várják a csodát, hátha a fiú pont hozzájuk jön, hátha a fiú csak úgy odajön bármi elözetes szemezés nélkül és megszólitja...mennyire tapasztaltátok ezt?Tehát én értem, hogy büszkeségből vagy önbizalomhiányból nem mutatják ki, hogy bejőn a pasas nekik de igy nagyon kevés esély van arra, hogy bármi történjen.
2011. aug. 16. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt én is mondhatnám rátok
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

én úgy veszem észre hogy a többsége jelez, csak a mi pasik vagyunk beszariak, valamiért :S


pl voltam pesten metron, csaj nez kozben nyaldossa a szajat, akkor egy vonaton, csajszi elottem ult, majd felig kinezett a szek hattamlaja mogul majd mikor leszallt szinten nezett, ulok egy padon pesten aztan 2 isteni csajszi leul mellemm beszelgetni pont arrol hogy szakitottak a pasijukkal...:S:D akkor sok csajszi dobálja a haját is. akit én nézek általában engem is néz, de hiába jelez, beszari vagyok :S

2011. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem mutattam ki senkinek,hogy tetszik. Hogy miért? Elkezdem bámulni és mi van,ha nem tetszem neki? Az kellemetlen lenne,és azt beszélné a haverjaival... Ha odajön egy srác viszont persze,hogy kimutatom.:) Szerintem megérzik a pasik...:D Nem egyszer volt olyan, hogy kiszemeltem magamnak valakit(titokban) és oda is jött hozzám.:) "Bevonzottam":D
2011. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én örülnék ha jeleznének, tuti bedobnám magam.A múltkor is nézek egy csini lányt rámnéz röviden és elnéz, ahogy elhaladt mellettem.Na jó mindegy, lehet csak nem tetszem senkinek.
2011. aug. 16. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Ha engem megnéznek zavarba jövök teljesen és hiába tetszik, egyből elveszem a fejem.:D
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én személyszerint szoktam jelezni, mint lány. de talán igaz lehet, hogy a lányok is félnek a beégéstől ... de a durván bámuló fiúk pl. nagyon idegesítőek...!
2011. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 m4su válasza:
Az emberek különbözőek, ha olyanoknak jössz be, akik kezdeményezést várnának el, akkor kezdeményezőbbnek kell lenni - már ha tőlük akarsz valamit. :)
2011. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
...ugyanúgy én is elvárom hogy azt a minimumot adják már meg a csajok...a jelzést.Akárhogyan veszük a jelzés nem egyenlő a leszólitással.Én ha nézek hosszan egy lányt és elnéz vagy elhuzza a száját nem úgyanaz mint mikor mondjuk oda is megyek egy lányhoz és elutasit durván vagy kevésbé durván.A szemezés, bámulás nem olyan égő mint mikor tényleg bepróbálkozik az ember és besül.
2011. aug. 16. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők sokszor ösztönösen jeleznek, ezt nem tudják tudatosan befolyásolni (pl. kicsit hosszabban néz rád, feléd mutat a lábfeje, végigsimítja a haját/ruháját, kicsit jobban kihúzza magát, mikor meglát stb.).
2011. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!