Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak 1napom van? Ez tényleg döntő?

Figyelt kérdés

A barátommal,most lennénk pénteken 23hónaposak.Ha egyáltalán még a barátom...,mert..tegnap kidobott.De nálunk eddig a leghosszabb szakítás kb. 3nap volt,amúgy mindig pár órásak,vagy ha este történt,akkor másnap már kibékültünk.

Ő mindig figyelt rám ezalatt a majdnem 2év alatt.Mindig jött hozzám,hívogatott is,vigyázott rám,együtt csináltunk mindent.

Mindig is én voltam a kevésbé törődő.Én nem kerestem magamtól szinte sose.De ez kb. 2hónapja megváltozott.Most meg csak én hívtam,mert neki nem volt pénze.Viszont ez odáig fajult,hogy mostmár az utóbbi időben elvárta,ahogyan mást is.

Én nyáron megcsaltam,amiről nem tud,vagyis nem úgy tud.Tud pár dologról,de azok alapjába véve nem számítanak annak,csak nála.De nem tudott kidobni,mert túlságosan szeretett,ahogyan elvileg most is.

Viszont nem csak én követtem el hibát.Ugyanis,ő pedig egy hazug ember.Nem csak engem vert át,hanem a saját családját is.Velem eljátszotta már milliószor,hogy ki vagyok dobva,mert ez nem megy és várta,hogy könyörögjek neki.Vagy éppen ő jött hozzám és én mindig visszafogtadtam. Tudja nagyon jól,hogy depresszióbs estem és leginkább a viselkedése meg a kapcsolatunk miatt,mégsem tett semmit,ha valami baj volt,megint csak az volt a megoldás,hogy kidob.

Tegnapelőtt kitalálta,hogy nem megy suliba,mert beteg,(pedig volt már rosszabbul is,ugyanis láza sincs),kiderült persze,hogy inkább kedve nem volt.Én ezen kiakadtam.Cserébe megkaptam magamnak,hogy én hogy merészeltem átmenni bnőmhöz beszélgetni és nevetgélni,akkor ott van neekem barátnőm,legyek vele.

Ez azért volt,mert nem vittem át a telefonom náluk,mert ott nincs térerő,ezért 2órával később hívtam vissza őt.De amint hazaértem hívtam.Rámcsapta a telefont miután kioszottt,aztán tegnap délután rám csörgött,beszéltünk és kidobott,mert szerinte ennek nincs értelme és minek járjunk össze veszekedni.Előtte a fejemhez vágta,hogy én akarok annyira telefonálni,akkor hívjam én.Meg hogy neki nincsen energiája engem hallgatni már. Közben persze mindig is azon a véleményen volt,hogy nagyon szerelmes belém,és hogy velem szeretné leélni az életét,ezt tegnapelőtt is elmondta amúgy.Nyár végére tervezte az összeköltözést.

Na ugyebár tegnap kidobott.Én nem kerestem,nehéz volt megállni,de tudtam,hogy nem szabad.

Viszont akárhányszor ilyen előfordult,pár percen vagy órán belül úgyis keresett és bocsánatot kért,hogy nem úgy gondolta,csak hirtelen csúszott ki.Tegnap is így volt az a része,hogy 2x csörgetett meg kb. 2,5-3óra leforgása alatt.Pluszba volt netközelben is,amit csak a haverjánál tud,de facebookon szerintem nem volt fent,vagy ha volt is,akkor se változtatott semmit.Maradt a kép,meg a nevem is,hogy velem van kapcsolatban. Még van pár cuccom nála.


Szerintetek mit tegyek?

Ha belegondolok abba,hogy ezeket mondta,hogy én akarok beszélni,akkor hívjam én,meg h nincs energiája,akkor tudom,hogy nem lenne értelme kibékülni megint.

(ja a telonál még gyorsan hozzátette h de egyébként ő is szivesen beszél velem,na persze..:s)


Viszont ha belegondolok,hogy mennyire tud szeretni és tényleg érezteti.Az utolsó napig éreztette velem,ebben már nem is kételkedhettem volna,hogy szeret-e és hogy hogyan.Csak fáj,hogy hülyének néz,hogy azt hiszi bármikor kidobhat és visszajöhet hozzám.

Visszafogadnám ha tehetném,de nem tudom megéri-e.


Meddig várjak arra,hogy esetleg keressen? Jó,gondolom a tegnapi már beleszámít,de nem hívtam vissza meg semmi.

Szóval? És mikor tudhatom már biztosnak,hogy tényleg vége?Hagyjam addig a képet én is fent?


2011. febr. 1. 08:29
1 2
 1/12 asdface ***** válasza:

én utálom a netes kapcsolat tartást inkább fizetek 3x annyit hogy halljam a hangját de mind1...

legyen nálad a teló és majd ő keres én kb 1 hetet várnék

2011. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy szerintem mit tegyél? Talán mondd el neki, hogy megcsaltad, b+. Nagyban leegyszerűsítené az egész problémakört.
2011. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jólvan de én tanulok,nem akarom ezzel édesanyámat leterhelni,hogy hatalmas számlát csináljak.2napja lett elintézve,hogy őt ingyen hívom.Na de akkor se várja már el,hogy mindig én keressem.Ő nem tud spórolni a pénzével,pedig így is szűkösen jön ki belőle.Valahogy a kártya töltésre sose jut,vagy hamar lemegy róla,de elmondása szerint velem.

Tehát ő most is csak csörgetni tud engem,ahhoz hogy beszélni tudjunk vagy személyesen kéne találkoznunk,tehát fel kéne jönnie,vagy nekem kéne visszahívnom majd.

Csak ugye tegnap nem hívtam vissza.Lehet,hogy így már nem próbálkozik majd?

2011. febr. 1. 08:50
 4/12 anonim ***** válasza:
ha ő hazug ember,akkor te mi vagy??te még sunyi is vagy....amúgy hét végéig várnám hogy jelentkezzen,de amúgy ha van 1 csöpp kis esze,nem fog felhívni téged!!!!
2011. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aha,szóval,hogy ő azt hazudta nekem,hogy halálos beteg az jó,uugye? értem én.

Miután adott nekem félévvel ezelőtt egy utolsó esélyt én nemis játszottam el.rá se nézek más pasira és ki is mutattam neki,hogy szeretem,jobban mint eddig.

Ő az,aki próbálja rám kenni az egészet,hogy miatta kell szakítani.Pedig szerintem nem.Vagy is nekem nem függ össze,mert látni rajta,hogy szeret és bármit megtenne értem,de akkor minek dobál ki?

2011. febr. 1. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
nagyon dedós és éretlen 1 felfogásod van,ne is haragudj....
2011. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Áruld már el,miért? Miért mindenki őt védi? Nem játszom vele azt,hogy szakítok-visszatánc,szakítok-visszatánc...ez nem dedós?
2011. febr. 1. 09:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a csávó a hunyó, de nálam nem lett volna több esélyed hogy megcsalj. Ne keresd, ha akar valamit, el fog menni hozzád személyesen.
2011. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy ő a hunyó?
2011. febr. 1. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást. Amelyik tüzet nem táplálják, az kialszik. Azt írod, mindig hívott, kimutatta az érzéseit. Gondolom neked ez természetessé vált. És visszafelé mit adtál??? Ezt Te tudhatod, de ezen gondolkodj el. Lehet belefásult már az egészbe.

Ne hárpiáskodj, szállj magadba, és próbáld helyrehozni. Ha nem sikerül, legalább tanulsz belőle. Hogy ha kapsz, adnod is kell!

2011. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!