Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol szúrják el az esetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szúrják el az esetek többségében a fiúk a randit, kapcsolatkezdést (válasz lent)?

Figyelt kérdés

1. SOHA semmilyen körülmények között ne beszélj arról, hogy mit érzel iránta, úgyis kiderül, hogy viszont érez-e.

2. MERJ hozzáérni. De csak a randi végefelé, egy ölelésért még nem jár pofon.


A többi már személyiségfüggő, aki még tud tippeket tapasztalatokat, ide leírhatja


2011. febr. 5. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

az 1. is személyiség függő :D nyilván nem azt kell hogy wáááh életem szerelme soha nem hagylak el sablon duma :D de nem árt közölni ezt azt :P max meg oldod hogy eldöntheti hogy vmi féle vallomásnak veszi vagy bóknak :D


19F

2011. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Osztom mindkét állítást, de nem csak a randin végén lehet hozzáérni egy nőhöz.

Nekem volt olyan, hogy 4 randin keresztül erre vártam..hát mondanom sem kell, már úgy volt, hogy megmondom neki, hogy felejtsük el a dolgot. Szóval azért ha valaki megfogja a kezünket nem fogjuk pofon vágni, már a randi közepén sem.

2011. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az elég szánalmas, ha első alkalomnál valaki azt mondja a másiknak, hogy szereti úgy, hogy nem is tud róla semmit:SS Ha ismeri, az más. Nem az a baj, ha azt mondja, hogy szereti és megcsókolja vagy ilyenek, hanem ha csak erről beszél. Vagy nem tudom.
2011. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

én se azt mondtam :D de : nem csak annyiba merül ki az érzés hogy szereti vagy nem szereti sztem :D


19F

2011. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon a kezét akarod (fogni =) ) akk kérdezd meg h szabad-e =)

amugy a pofáraesés kegyetlen tud lenni a közepén

2011. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
én is kiakadok ha egy pasi nem lép időben... nyilván az első randin ne ess neki teljesen.. de a legtöbb ilyet a helyzet adja... te fogod érezni, hogy mennyit engedhetsz meg és mennyit enged meg a lány... ha lesmárolod vagy simogatod, letapizod nem hiszem h felpofoz.. azért a letapizással finoman..
2011. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy nagyon sok kapcsolat pont az érintéssel kezdődik. Én pár hete jöttem rá, hogy basszus, mennyire hiányzik már az érintés. Van két nagyon jó barátom (mindketten férfiak) és a múltkor jöttek valami viccet mesélni és közben az egyik megfogta a karom, a másik meg a vállam és a derekam. Persze semmi olyan szándékuk nem volt, de mégis olyan jól esett, mondjuk én eléggé elzártam magam mostanában a kapcsolatoktól, talán ezért is volt, de az érintés nagyon fontos és csodálatos dolog :)
2011. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként minden nő más...

Ott is vannak érzékenyebbek meg agreszívabbak stb..

2011. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

na ja :D adja a helyzet meg le lehet szűrni azért abból ahogy viselkedik ha meg ismered már akkor külön jó :D tudod mit mikor kell :P


19F

2011. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó az hülyeség, hogy fogd meg a seggét, azért tényleg pofon vágnak :D De a karját, a csípőjét szerintem megfoghatod. Én imádom ha a vállam érintik meg és ebben semmi bunkóság nincs, szóval ameddig nagyon nem mászol bele az intim szférájába, addig nincs baj.
2011. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!