Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol szúrják el az esetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szúrják el az esetek többségében a fiúk a randit, kapcsolatkezdést (válasz lent)?

Figyelt kérdés

1. SOHA semmilyen körülmények között ne beszélj arról, hogy mit érzel iránta, úgyis kiderül, hogy viszont érez-e.

2. MERJ hozzáérni. De csak a randi végefelé, egy ölelésért még nem jár pofon.


A többi már személyiségfüggő, aki még tud tippeket tapasztalatokat, ide leírhatja


2011. febr. 5. 20:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Pontosan:) Ez egy jó tanács, mert ahogy itt visszaolvasok a kérdéseket. De nem baj, ezekből tanul az ember, nem mindenki lesz elsőre casanova. Tehát, csak ügyesen. ha meg férfiakról van szó, hát, mi csak örülni tudunk az őszinte érzelmeknek, akár első alkalomra xD
2011. febr. 5. 20:28
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
Az igazi férfi, szóval a tapasztalt tuti nem fogja első randin elmesélni az érzelmeit, kifejezi úgy, hogy ne kelljen hozzá megszólalnia. Olyan simán megy nekik, hogy csak ámulok néha :)
2011. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%

Ez elég nagy proli duma...

Én egyrészt kimutatom, kimondom, mit érzek iránta. Ha egy férfi mer beszélni az érzéseiről, az kifejezetten előny egy nő számára.

Az érintés pedig a másik legfontosabb dolog, amivel egy nőben vonzalmat, szexuális vágyat ki tudsz alakítani.

Ez nekem nem igazán tetszik. De ha neked így, hát akkor legyen így.

Az is lehet, hogy te csak egy megkeseredett fiúcska vagy, aki bár nagyon sokat próbálkozott, mindig ezeknél a dolgoknál b.szta el, mert nem volt elég önbizalma.

2011. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Proli, juh... Az hogy testbeszéddel, a szemeimmel és a viselkedésemmel adom tudtára, hogy mizu? Szerintem őszintébb, de legalább nehezebben hazudható, mint "kiönteni a lelked". :)
2011. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%
A legfontosabb pedig, h jól kell kinézni. Én mindkét pontot be szoktam tartani, mégse jön össze soha semmi, mert csúnya vok.
2011. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Utolsó ezért a sorodért pofozd fel magad, mert én nem hagynám! (tapadnak is a nők :)
2011. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%-os, milyen idős vagy?
2011. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23, de elkötelezett. :P
2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdeztem, csak mert nem azt írtad, hogy lányok, hanem hogy a nők tapadnak. Aszittem már valami öreg csóka vagy :D
2011. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%

1) Szerintem első randin senki nem vall szerelmet

2) Randi végén minimum smárni szoktak az emberek..

2011. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!