Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol szúrják el az esetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szúrják el az esetek többségében a fiúk a randit, kapcsolatkezdést (válasz lent)?

Figyelt kérdés

1. SOHA semmilyen körülmények között ne beszélj arról, hogy mit érzel iránta, úgyis kiderül, hogy viszont érez-e.

2. MERJ hozzáérni. De csak a randi végefelé, egy ölelésért még nem jár pofon.


A többi már személyiségfüggő, aki még tud tippeket tapasztalatokat, ide leírhatja


2011. febr. 5. 20:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Te nem tudom kinek képzeled magad, hogy ilyeneket írogatsz ki "tanácsoknak".

Lehet beszélni arról, hogy érzel vele kapcsolatban és egyáltalán nem csak a randi végén lehet hozzáérni....hanem közbe-közbe is (amit úgy hívnak kino, de ha ilyen hülyeséget beszélsz, akkor ilyet már nyilván nem tudsz).

Grat; jól tolod x)

2011. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Á, végre. Az utolsó mondta meg a frankót. Én nagyon gyűlölöm ezeket az alfahímes-puás dolgokat, de egy-két dolgot átvéve, és pszichológus javaslatait alkalmazva elég vonzóvá tudtam válni az olyan nők körében, akikre nekem szükségem van... Szóval, ha nem haragszol, kedves kérdező, és sok válaszoló, én ezt a felvetést elvetem... Hogy ilyen szép rímmel zárjam soraimat.
2011. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Már mondtam, sokan itt cseszik el a randit. az hogy most olyanok írogatnak akik szeretik ha megmondják neki az igazat. De amit én írtam az ma, a 21. században 16-20 as korosztályra érvényes. Most hiába írjátok, h nekem ez nem jön be, stb. Te a maradék 20% egyike vagy, akiknek mély tisztelettel és bocsánatkéréssel tartozom. Ez a 2 tanács az itteni olvasóknak szól. Akik tapasztalatlanok, elmaradottak, tehetetlenek.
2011. febr. 6. 19:49
 24/26 anonim ***** válasza:
Az én esetemben pont mindent ellenkezőleg csinál a srác.. Kicsit kiakadtam:\ Találkoztunk már párszor.. és MSN-en vallotta be, hogy szeret, kezdjük talán ezzel.. utána még találkoztunk, és hozzám se mert érni :DD Ez engem tényleg kiakasztott kicsit. Na ilyenkor mi van?
2011. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy első randi.... van egy lány, akivel randizni készülök, de még csak facebookon cseteltünk egy keveset. Ebben az esetben szerintem nem érvényes az "érintés"-dolog... Vagy hülye vagyok? Életedben először leültök kávézni és simogatod? nem is tudom.
2011. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Itt nem a simogatásról van szó. Meg kell érinteni a kezét, a csuklóját, (az állítólag a legintimebb pontjuk, amit megmutatnak). Nem simogatni, hanem érinteni. Az kelt szimpátiát.
2011. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!