Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek keressem én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem én?

Figyelt kérdés
Egy kissé zavaros kérdésem lenne. Egy ideje szakítottam a barátommal 2 év után,rájöttem abban volt a hiba, hogy túl előre terveztünk, mindent halál komolyan vettünk. Aztán elhatároztam, hogy ezentúl spontán módon állok hozzá a dolgokhoz. Egy gyerekkori szerelmemmel, akivel akkor nem jöttünk össze, mert apum nem engedte, újra taliztunk. Én azt gondoltam, hogy 60% haveri és 40% randi az egész. Ő meg azt mondta, hogy ez csak haveri. Erre mikor felmentem hozzá smároltunk, nem is keveset. Aztán azt mondta, hogy ez még nem jelenti azt, hogy járunk, ez még ismerkedés. Jó ezt elfogadom, a "spontánság" miatt. Azt beszéltük meg majd fészen keressük egymást. Nem akarok nyomulni, de azt se akarom, hogy ő várja, hogy írjak én meg emiatt nem írok rá. Na most mitévő legyek? Tehát nem halál komoly a kapcsolat, pénteken taliztunk, meddig várjak..és ha nem ír mikor írjak rá?
2012. febr. 26. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keresd...
2012. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A srác semmit nem akar tőled, ne keresd.
2012. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De amúgy azt mondta közben, hogy azért nem akarta elmondani, hogy ő randira gondolt, mert akkor lekoptattam volna, ami igaz is. Meg megkérdezte, hogy én csak flörtölgetni szeretnék, vagy komolyabb, erre én visszakérdeztem és ő azt mondta, hogy nem számít ő mit akar, de komolyra gondolt....
2012. febr. 26. 17:13
 4/4 asdface ***** válasza:

A férfiakat a tetteik határozzák meg. Mondom ezt férfiként. :)

Ha akar vmit tegyen érte.

2012. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!