Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h van egy fiú a suliba, akit a legszebnek tbrtanak. Nagyon megtetszett nekem, azok elenére h még nem is beszéltünk soha. Egy ideje észrevettem, h ő is nézeget engem, sőt egyik lányosztársa megálítot és azt mondta h én is tetszek neki, nem viszonzatlan, csak hát nagyon félénk azért nem mer leszólni (ez valóban igaz, elégé félénk, és zavarba jön ha szóba kerülök előte, ha meglát is elpirul) írtam neki ezek után facen egy levelet, h akor mi igaz eből és mi nem, de ő nem írt visza. Sokak szerint azért nem írt visza mert valóban tetszek neki,elvégre ha nem így lene, félés nélkül viszaírt volna..azóta is csak nézeget engem, és ez elégé öszekavar, valakinek azt mondja nem igaz, vkinek azt h igaz, engem pedig ez már nagyon öszezavar..ha. Uenem. Lvoltatok ijen helyzetbe (és ha nem akor is) kérlek írjatok vmit, mit kén
2012. febr. 24. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár félt tőled, akár nem, ha neki is így írtál, akkor most már tuti összesz@rta magát... :D
2012. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szulfát ***** válasza:
Ha érdekel a konkrét,színtiszta igazság,akkor ne "írogass" neki,hanem beszéld meg vele személyesen.Félrehívhatod egy szünetben valahová és szimplán rákérdezel.Hidd el,igazat fog mondani(tapasztalatból),én is voltam hasonló helyzetben és ez az egyetlen célravezető megoldás.
2012. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De anyira félénk..ahoz képest h windenki yuri boykának hívja mert ojan erős izmos..ehez képest meg se mer szólalni!
2012. febr. 24. 18:57
 5/5 NeveraloneBelzee ***** válasza:
Ásó,kapa,gereblye...
2012. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!