Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy sem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy sem? :/

Figyelt kérdés
Van egy srác, osztálytársam nagyon bejön (néha úgy érzem szerelmes vagyok). A fiút többször (sőt a leggyakrabban) azon kapom hogy néz. MA pl. ebédnél (menza) átlóban ültünk ő a haverjaival én meg barátnőmmel és oda néztem és mikor odanéztem gyorsan elcsapta a fejét. Én nagyon úgy érzem hogy tetszem neki, de egyáltalán nem merek kezdeményezni.Meg volt olyan is, hogy a barátjával kint álltak suli előtt barátnőmmel odamentünk hozzájuk, és a barátja azt mondta hogy " szépek a szemeid, ( a fiú aki tetszik, hívjuk XY-nak) XY meg akar b****ni, és ő erre nem mondott semmit, csak nézett még azt sem hogy ja persze vagy dehogyis csak nevetett és közben nézett... ezek a jelek mit jelenthetnek ( néz )?? tetszem neki??
2012. febr. 20. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg meg akar baszni.
2012. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy meg akar toszni. Vagy zavarában nem tudott mit mondani de tényleg tetszel neki.

De az is lehet, hogy csak szivatnak.

2012. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lefárasztott ez az értelmetlen, elkeserítő szöveg, amit valószínű egy 12 éves lány írt. Azt nem értem, hogy miért hiszik azt az emberek, hogy pár sorból megmondják nekik a neten a tutit.
2012. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok és csak kíváncsi voltam hogy Ti külső "szemlélő" ként mit mondtok -.-" 1. 2. válaszoló köszi a választ. :)
2012. febr. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!