Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

naszóval. 15 éves lány vagyok és tetszik egy 14 éves srác. engem nem zavar, hogy fiatalabb, mert nagyon jóba vagyunk, és idősebbnek is néz ki. már nem egy suliba járunk, ezért ritkábban találkozunk, de ha összefutunk nagyon jól el tudunk beszélgetni. múlt héten együtt voltunk egész délután, de ott volt még néhány osztálytársa akikkel szintén nagyon jóba vagyok. amikor hazafelé mentünk, a buszon mellettem ült és együtt mentünk haza, akkor már csak ketten voltunk és nagyon jól elbeszélgettünk. nekem nagyon tetszik, és úgy érzem hogy én is tetszem neki. másokkal elég flegma és nagyképű, de velem mindig rendes. mostanában ha találkozunk odajön hozzám, és beszélgetünk. csütörtökön lehet hogy megint találkozunk, de félek lépni, mert az osztálytársai elég éretlenek és ha megtudják, hogy én akarok valamit a sráctól rögtön az lesz a régi sulimban a nagy hír és ezt nem szeretném. mi tévő legyek?

15/L


2012. febr. 12. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha bejön neked, k u r v a magas ívben szard le a barátait. Nyiss felé, és ha te is tetszel neki, akkor nem lehet baj.

Hajrá!

2012. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!