Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a hejzet ,hogy van egy haverom aki összeveszet a barátnöével aki nekem tetszik már volt egyszer ez a hejzet akkor is szakitottak és én összejöttem a csajjal két hétig kavartunk aztán kibéküldtek persze a havrerom megharagudot rám eléggé mit csináljak ne probálkozzak a csajnál most komojnak tünik a szakitásuk eddig csak a facen dumáltam a csajjal.
2012. febr. 23. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, varázsgombát használtunk. xDDD

Mire kell a csaj? téged nem fog elhagyni?

Ha már nem a haverodé és ez kell neked, akkor sok szerencsét:) Te ezért g..ci nem leszel max naív. De lehet csak d..ni akarsz, akkor pedig minek lelkiismeretfurdalás?

2012. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen hejzetben vagyok és egyszer már kavartam úgy a csajjal h nem tudott róla de inkább megvárom amíg szakítanak nem akarok köcsög lenni
2012. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Járnék vele 4 évet voltak eggyüt ,hogy meddig lessz velem azt nem tudom a haverom szereti mondta szoktunk dumálni rola.
2012. febr. 23. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a haverod szakított a csajjal, akkor SEMMI KÖZE NINCS, hogy ti mit csináltok egymással... Ha mégis dühös lenne rád, mondd meg neki, hogy mivel már nem szakítottak, nincs miért dühösnek lennie... Ha nem érti meg, akkor ne érdekeljen... Az a lényeg, hogy a csajjal jól elvagytok.
2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
titokban dugd meg kénytelen lesz veled lenni :DD
2012. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem lenne rosz mert bomba nö baromi jol néz ki fiatalabb nállam 20 éves én meg 25 még egy kicsit várok ,hogy mi lessz ha nem békülnek ki akkor megprobálom felcsipni.
2012. febr. 24. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!