Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakinek tetszik valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek tetszik valaki akkor miért tagadja?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és tagadtam már hogy tetszik nekem az aki igen mert nem akartam hogy kinevessenek meg ilyenek.

De a fiúk miért tagadják az ilyet? Ők nem bátrabbak, mint mi, lányok?


2012. febr. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még sokkal beszaribbak...
2012. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. mert esélytelen, h összejöjjenek az illető lánnyal.
2012. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is tetszek annak, aki nekem, de egy barátom megkérdezte tőle hogy tetszek-e neki és azt mondta hogy nem
2012. febr. 23. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

álom világban élsz kicsi lány :)

hidd el a fiúknál besz*ribb népség nincs a világon, ha lányokról van szó.

képesek háborúba menni, ölni vagy verekedni, két ember közé ugrani bárhol bármikor. sőt nagyon szívatósak az üvegezéseik (ismerőseim szögeken sétáltak -.-)szóval képesek a végletekig is elmenni mindenből, de, ha lány kerül a dologba... na ott nem tudnak mit kezdeni...

2012. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. 3. egyetértek

saját példámon tapasztalva.

2012. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!