Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle hogy lesz e a barátnőm?

Figyelt kérdés
szószerint nem akarom tőle megkérdezni mert egy kicsit stilusosaban akarom csak nincs semmi ötletem:D
2009. jún. 6. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, mit szólnál hozzá ha kicsit összekötnénk az életünket? -így
2009. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megkérdezed, de körítesz hozzá valamit (pl: félek a válaszodtól, de azért megkérdezem, vagy ilyesmi)

Hívd el valahová, úgy a legjobb;)

2009. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én emlékszem, 13 éves voltam mikor először lett "kapcsolatom". hát én lazán odamnetm hozzá 1 nap ismeretség után és megkérdeztem hogy : "egy ilyen lánynak mint én van nálad esélye?" és mint utólag rájöttem, ennél jobban sosem szedhettem volna össze senkit... de kicsi votam még anno. bánom már hogy mostanában nem ezt csinálom. :D

de ha nem mersz közvetlenkedni, érthető :) akkor egyszerűen udvarolj neki, tegyél rá jelzéseket hogy akarsz tőle valamit :) pl kedvesked neki: "csinos vagy ma, jajj de jól áll neked ez a (akármi)".

esetleg kérdezgesd kapcsolattl kapcsolatban, szeret ne e most? van e valaki aki tetszik neki... stb. aztán hát átvitt értelemben kérdezd meg hogy járnátok e? :)

2009. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem mondd meg neki hogy nagyon tetszik, és hát hogy már sokat gondolkodtál azon, hogy nagyon örülnél ha a barátja lehetnél :)

szerintem nem kell túl spilázni xD :) ha bénán kérdezed meg de szeret akkor úgyis járni fogtok xD ha meg tök királyul kérdezed de nem szeret akkor meg úgyse :)

2009. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer így kértem el egy srác telefonszámát: "Bocsi, de nem tudom, hogy mi lenne a legjobb módja annak, hogy elkérjem a számod."

Erre a válasz: "Ez." És kaján vigyor, és már írta is :D

Szóval lehet, hogy nem kell köntörfalazni. :)

2009. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de jobb ötletem lett közbe. elküldöm neki ezt a linket:D
2009. jún. 6. 16:12
 7/8 anonim válasza:
12:04-esnek üzenem én így is voltam csak fiú:D
2009. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne te küld el a linket ha nem véletlenül lássa meg valamelyik barátnőjénél és tudja hogy te írtad:D
2009. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!