Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom hogy a barátnőm...

Nem tudom hogy a barátnőm szűz e még, de nem merem megkérdezni, csak sms-ben. Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan kérdezzem meg hogy szűz e még? sms.be szeretném ma este.
2009. jan. 19. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát sms-ben semmi féle képpen ne. Mert az személytelen. Lehet erről személyesen is beszélni. De ha még a kapcsolat elején jártok lehet nem rögtön erről kéne faggatni. Idővel úgyis elmondja.
2009. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
3,és fél hónapja vagyunk együtt de nem merem megkérdezni tőle én izgattam már és élvezte is mert mondta igaz ő még anyira nem mer, de engem érdekel h szüz e mert akkor lenék nyugodt ha tudnáma választ.
2009. jan. 19. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

sms hát én inkább msn t választanám ha nincsss nektek web cam dee ha vaan akkor ugy

de neee azt kérdezd meg tőle hanem hogy mikor dugtok majd


különbeen mit számit hogy szüz e ha nem akkor legalább tapasztalt ennek örülj

2009. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mer téged izgatni vagy simogatni akkor még szüz biztos ne kapkodj

simogassd csak jol mindig amikor csak hagyja

2009. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda balf@szság már SMS-ben ilyen dolgokat megkérdezni már megbocsáss... Ha nem vagy képes nyíltan beszélgetni a barátnőddel, akkor minek feszegeted még ezt a témát??
2009. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont beszélj vele nyíltan. Mondjuk megkérdezheted tőle hogy te vagy neki az első? de még mindig azt mondom hogy ne sms-ben. Mert annak én sem örülnék, ha ilyet sms-ben kérdeznének meg.
2009. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sms-ben ne kérdezz ilyet! Ha már 3 és fél hónapja együtt vagytok, és már izgattad is úgy, akkor már van annyira mély a kapcsolatotok, hogy egy intimebb beszélgetés alkalmával feltedd a kérdést, hogy volt-e már valakivel együtt. Vagy hogy volt-e barátja, ha igen, akkor vele meddig jutottak ilyen téren. Ha szűz, akkor valószínűleg ő azon agyal, hogyan mondja meg neked, és örülni fog, ha megkérdezed. Ha viszont nem szűz, akkor meg annyit válaszol, hogy nem te vagy neki az első és kész.
2009. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Sms-ben semmiképp! Inkább írj neki nyíltan és őszintén egy levelet, személyesen add át, és legyél ott vele amikor olvassa.
2009. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyet kérdezel sms-ben , úgysem válaszol :D
2009. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha még téged is enged nyúlkálni, akkor tuti már jópáran megkapták, vagy csak nagyon kell neki valaki, bárki...


Másik eset, hogy csak nem ismer eléggé, ami végülis meglehet, ha csak SMS-ben mersz vele beszélgetni.


Szóval SMS-ben írhatsz neki bármit, bárhogyan. Ha válaszol és nem dob ki, megtudod a választ.

Ha élőben kérdezed meg tőle, amikor már hosszasan beszélgettek, jó a hangulat, akkor meg lehet, hozzáteszi, hogy "már nem sokáig", vagy valami hasonlót. GyK: ez neked jó...

2009. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!