Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon tetszik egy csaj, de nem tudok közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Igen tudom copy-paste :D.

theend


Pénteken tuti ott lesz a discoban, és tuti barátnőkkel. Mit lehet csinálni most komolyan? Vagymi mit kell, nem lehet, kell, ezt nem fogom elbaxni magamnak, úgyhogy segítsetek! Nem akarok megint addig várni, amíg egy másik idiótával lesz kapcsolatban faceen. Ez már kétszer megtörtént... Három a magyar igazság mi? Meg egy a ráadás...


2012. febr. 22. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hajtasz rá?
2012. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor igyál egy keveset és mozdulj rá!
2012. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első: ezt soha nem értettem, hogy kell ráhajtani valakire? Odamész és megmondod hogy járni akarsz velr vagy hogy??
2012. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgyértette, hogy ajtóstohl... hajts rá egy nőre, mint stóhl érted... szarvicc xd
2012. febr. 22. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy táncolok vele elkezdem a derekát fogdosni majd a kezét aztán bebecsúszhat egy-egy csók is majd illedelmesen kihívom beszélgetni és ha mákom van elég könnyű vérű vagy ittas ahhoz, hogy tovább gördítsük a dolgot.
2012. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem megdugni akarom, legalábbis nem csak...
2012. febr. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!