Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a pasinak? Fiúk!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a pasinak? Fiúk!

Figyelt kérdés
Rengetegszer szokott bámulni, néha oda is jön hozzám játszani. Mivel együtt járunk sportolni. Mindig mosolyog rám és ha együtt játszunk meglepően kedves. Múltkor egy másik lánnyal beszélgetett és elmentem előtte és engem nézett nem a lányt. Ez jelent valamit? Egyik csaj is mondta nekem ,h bejövök neki,de hát...

2012. febr. 22. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játszani? Ez milyen sport? :) Egyébként ezek alapján esélyes, hogy tetszel neki.
2012. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 compactegon ***** válasza:
talán tudakold meg egy séjk (shake :D) mellett a mekiben, vagy igyatok egy kávét, és majd alakul...mennyi idős vagy?
2012. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20 vagyok, ő idősebb nálam
2012. febr. 22. 14:53
 4/11 A kérdező kommentje:
Ó hát együtt tollasozunk
2012. febr. 22. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ha ez ilyen páros sport, akkor elég esélyes. keresi a közelséged :) Vagy jó tollas partnernek tart, de ez a kevesébe valószínű :)
2012. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, olyan volt, h nekem nem kellett mennem a labdáért, mindig oda hozta és a kezembe tette. :) Csak tegnap egy lánnyal beszélgetett folyamatosan és utána kivitte az állomásra. :/ Kicsit rosszul esett, bár után vissza jött és kérdezgetett ,h hogy vagyok meg ilyenek. :)
2012. febr. 22. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó női szokás szerint belekotyogok a dolgokba, de az a véleményem, hogy a dontvöri-bíhepi esete forog fenn.

(Tetszel neki.)

2012. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy :)
2012. febr. 22. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenél neki le se sz@rna (sztem te kezdeményezzha neked is bejön ő)
2012. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak az tart vissza engem,h idősebb jóval nálam
2012. febr. 22. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!