Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan látható egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan látható egy pasinak bejövök?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok, Ő idősebb.

Elkezdett keresni, majd hirtelen eltünt.

Mi a jel? Ez az?

Ha soha nem keresett, egyszer csak igen?

2010. jan. 12. 14:49
 2/21 A kérdező kommentje:

Most eltünt, én kerestem, kértem magyarázatot, de leráz. Nem magyarázza meg, hogy miért. Azt mondja én fújom fel.

És elküldött a francba.

2010. jan. 12. 14:52
 3/21 A kérdező kommentje:

És miért kérdezte azt, hogy van -e komoly kapcsim? És miért mondja el nekem szinte csak ismerősnek, hogy magányos?


Nem értem. Nekem ez jel, vagy hülye vagyok?

2010. jan. 12. 14:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondolkozz ezen hanem szard le. Ha tényleg érdekled, nem kell itt filóznod ilyeneken, hanem majd észre fogod venni.
2010. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem fogom meglátni, mert rég találkoztunk. 40 km-re lakunk egymástól.

És ha nem lát, de akart valamit, talán elfelejt, ezt nem akarom, mert imádom.

2010. jan. 12. 15:16
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik egy csaj akkor nem küldöm el a francba, ne rázom le és még véletlenül se bántom meg semmivel.

Szerintem csak szórakozott vagy valamit félreértettél, inkább hagyd.

2010. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyén hangzik de csókold meg..neked is jó lesz..és ebből aztis észre veszed hogy mit akar ha visszacsókol sima ügy vagy ha netán eltol magától de csillog a szeme akkoris mivel kíván de vmitől fél..
2010. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az utolsóra gondoltam én is, a csókra.


De félek, lehet nagyon kiakadna.


Akkor volt párom, ezt őszintén be is vallottam, na ez volt a hiba. Azt hiszem, azóta ilyen.

2010. jan. 12. 21:06
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak egy technikai probléma. Kb. a válláig érek. Hogy a frászba csókoljam meg, ha nem hajol oda? :S
2010. jan. 12. 21:08
 10/21 anonim ***** válasza:

az én pasim 183 cm én 160...tudom h szar XDD nah de állj lábujj hegyre karold át a nyakát és hiddel menni fog;)másnem vigyél sámlit:D:D[vicc.xd]

nah szija puszi szorítok h összejöjjön:)

2010. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!