Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a pasinak? Lehet, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a pasinak? Lehet, h a másik lány kell neki? van esélyem? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Együtt járok sportolni egy pasassal. Anyum mondta,h szerinte bejövök neki. Utána figyeltem fel rá, baromi jól játszik. Nagyon érdeklődő és kedves velem, de igazából ma ott volt egy másik lány is akit kivitt az állomásra kocsival. Azt hiszem féltékeny lettem. :/Eddig nem is vettem észre, de gyönyörű szép szeme van. Most is megkérdezte,h látja rajtam, h olyan rossz a kedvem . Mondtam neki,h igen.Rossz napom volt,( ez az után volt miután visszajött.) Tök sokat beszélgettek... :S Aztán beszélgetni kezdtünk, és anyum mondta,h indulás...
2012. febr. 21. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy nagyon erős "talán" azért ott lehet, de az is benne van, hogy most csak beképzeled magadnak amiatt, amit anyud mondogat. Puhatolozz a pasasnál, ha lesz olyan szitu. :)
2012. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogyan puhatolózzak? (amúgy anyum azt mondta,h sokszor bámul...
2012. febr. 21. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az növelné az esélyeid, ha anyud nem vinnéd magaddal és úgy ismerkednél a sráccal. Én nem hiszem, hogy egy lányt az anyja mellett fűzném.
2012. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!