Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg fiúk? Nálatok ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk? Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van 1 srác. 1 évvel fiatalabb. Bejelöltem facen, később rámírt, másnap odajött, gólyabálon táncoltunk, meg suliban is odajött. Néha látom, hogy figyel, mindig mosollyal köszön. Egyik szünetben 3x is köszönt. Neten sosem ír rám. Én írtam csak rá, de az mindig rosszul jött ki. Lassan írt és 1 szavakban. Zongorázik amúgy, zenesuliba is jár,meg főiskola is.

Eltelt a vizsgaidőszak. 1 hónap...Egyik nap meguntam a bizonytalanságot, és ráírtam, megkérdeztem van e kedve valamikor kicsit beszélgetni. Először megkérdezte miről,utána odaírta, hogy van persze. én annyit ítam neki, hogy csak szeretnélek jobban megismerni. Másnap egyedül ültem a suliban, odajött, és leült mellém. Kedves volt. Csakközben odaült két csaj csoporttársa. Akik figyelték mit beszélünk, meg néztek. És a srác, amikor észrevette, hogy néznek, akkor velük is elkezdett dumálni. Közben hozzám is oda-odaforult. Csak 10 percet beszéltünk, mert ment órára. Aztán amikor elindult,mondtam neki, hogy örülök, hogy beszéltünk. Mosolygott, köszönt, intett.


Szerintetek ez jó jel azért? Vagy csak szimplán kedves?


2012. febr. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó jel, csak félénk.



21F

2012. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos hogy érdekled csak túl nyuszi

18f

2012. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k.gergo1989 ***** válasza:
Kellesz neki, ne félj közeledni felé. Kezdeményezz te, mert ő nem mer!
2012. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!