Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Köszöntök Mindenkit!El is kezdeném a kis történetem amiben szeretném a tanácsotokat kérni!A szüleim amikor fiatalok voltak megismerkedtek egy másik családdal,tartották a kapcsolatot rendszeresen,de mára már igencsak elszállt ez a nagy barátság de azért még jóba vannak így az idők elteltével is.Na most ennek a családnak született egy fiacskája akire multhét kedden bukkantam rá facebookon és megkérdeztem a szüleimet,hogy ő e az a fiú akinek a szüleivel régebben barátkoztatok?!Azt válaszolták igen,gyors beis jelöltem elfogadta még aznap a jelölésem.Aztán írtam neki egy levelet hogy ki is vagyok én.Elkezdtünk beszélgetni facebookon kétszer ő írt rám én egyszer,szeretném nagyon ezt a fiút de nem látok különösebb érdeklődést felölle :( tegnap is fent volt vártam,hogy rámírjon mert nyilván ha érdekes lennék számára akkor írna....de nem tette :( és énsem!Nem akarok rámenős sem lenni de beszélgetésünk során azért érezheti hogy bejön nekem megdicsértem a profilképét ő is mondta hogy jók a képeim,meg hogy bírja a fejem,és ennyi :S most mi a fenét csináljak?Úgyértem szerintetek hagyjak még időt a dolognak?Ne várjam rögtön azt,hogy majd randira hív ilyesmi ugye?
2012. febr. 20. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolo, hogy nem 4 éves gyerekről van szó:)


Ne legyél türelmetlen szerintem. Én biztos nem ugranék senkinek a karjaiba 1-2 nap alatt.

Szép vagy?

2012. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okey,köszi,hogy írtál :) igen szép :)
2012. febr. 20. 14:32
 3/6 AncsiPancsy ***** válasza:
Szia! Persze, hogy ne várd pár nap után, hogy randira hív!!! Légy türelmes, előbb vagy utóbb ki fog derülni, mi sül ki a dologból!
2012. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

..várj szépen .most betoppantál az életébe csak úgy,lehet,hogy más dolga is akad mint Facebookozni...

..szerinted van barátnöje?.randizni nem is kell rögtön

2012. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AncsiPancsy ***** válasza:

Most olvasom, hogy szép is vagy...:)

Eggyel több ok, hogy várj türelemmel!

2012. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm Nektek a válaszokat :) puszi
2012. febr. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!