Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem nyomulnak rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyomulnak rám a pasik? Miért nem hívnak el randizni? Miért nem stb?

Figyelt kérdés

Abszolút kerülnek a pasik.

Megnéznek, meg minden, néhánynak be is jövök, de nem jönnek oda hozzám, nem jelölnek be közösségi oldalon stb


Magamról: átlagos fejem van, adok magamra, egész jó alakom van (persze, van min javítani), csinosan öltözök, kedves szoktam lenni mindenkivel és közvetlen.

Akkor mi nem működik???


Komolyan mondom, most már elgondolkoztam rajta, hogy leszbikus leszek...


2012. febr. 18. 21:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok alkatra:


[link]

2012. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Azért, mert félnek tőled. Én még a ronda lányokhoz sem merek odamenni, nem hogy egy széphez. és ha ilyen gyávákkal vagy körülvéve mint én, bizony jobb ha leszbi leszel :)
2012. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Az üzenet küldője: nnnnvvvvv

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 22:16

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért nem nyomulnak rám a pasik? Miért nem hívnak el randizni? Miért nem stb?

"igen, kedves válaszoló, olyan alakom van."

Az üzenet szövege: Nem olyan alakod van.


kedves üzengető! ne írj már több üzenetet, főleg ne baromságokat!!!

2012. febr. 18. 22:18
 34/41 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondolják, hogy ilyen szép csajnak biztos van már pasija. Ha észreveszed, hogy néz és bejön neked, mosolyogj rá vagy kezdj el te beszélgetni vele -én pl nem nagyon tudok beszélgetni, örülnék ha a lány szólna hozzám
2012. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Azért ez jó hogy írják biztos koca meg csúnya vagy.


Amelett hogy mindenkinek más az ízlése,én személy szerint rengeteg csúnya és/vagy kövér csajszit ismerek,akinek van barátja



Amúgy olyan cipőben járok mint te,engem sem hívnak randizni.Nem jó érzés.Énsem értem miért van.

2012. febr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
általában az az igazság, hogy sokan azt mondják tévesen hogy aki szép az bunkó.. nos bár most én tudom ezt egyedül megcáfolni, többször pont az ellenkezője az igaz, na de ne általánosítsunk.. könnyen lehet hogy látszólag megközelíthetetlen vagy és ez riaszthatja el őket.. még akkor is ha a felszín alatt pl pont az ellenkezője vagy és pl... szivesen veszed ha megszólítanak. elgondolkodom a kérdéseden és ha eszembe jut valami még akkor írok.. egyet viszont ne tegyél.. ne ostorozd magam kérdésekkel főleg a külsőd miatt ne.:)
2012. febr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Biztos van pár, aki szívesen elhívna, csak te észre se veszed őket, mert csúnyák.
2012. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Én nekem is ugyanez a problémám csak fiúba. En 30vagyok, rendes,tisztesseges,jo munkaval és nem vagyok luzer mégse jon össze. Mar ki vagyok akadva teljesen. Ha gondolod,ismerkehetnenk.
2012. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem adsz senkinek "zöld" jelzéseket. Tapasztalatom szerint ez a dolog ilyen lassú puhatolózás által megy végbe férfi és nő között, és ha egy pasi nem kapja meg a felhatalmazó jeleket (egy tartott szemkontaktus, egy mosoly, testbeszéddel nyitás felé, stb), akkor úgy veszi, nem tetszik neked, és nem próbálkozik. Én is ilyen vagyok, ha baráti társaságon keresztül ismerek meg lányt: ha nem látok semmi nyitottságot magam felé, nem szoktam próbálkozni nála.
2012. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
mert minden pasinak az igazi ribanc kell...-.-
2012. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!