Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell randizni? 20f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell randizni? 20f

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szánalmas vagyok, de semmiféle tudásom nincs a randizáshoz és a lányokhoz sem értek
2012. febr. 16. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas, nekem sincs benne tapasztalatom
2012. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még soha nem csináltad, honnan tudhatnád?

Nem vagy szánalmas.


Eddig miért nem raniztál? Féltél tőlük? Nem sikerült? Más dolgod volt?

2012. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Részben azért, mert úgy éreztem, hogy én nem kellek a lányoknak. És elfoglalt is voltam, de inkább csak elfoglaltam magam más dolgokkal
2012. febr. 16. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
én elveim szerint, nem szabad költeni a csajra az 1. pár randin, mert papucsnak néz... én utálok télen, hideg időben randizni, mert akkor nem lehet sétálni. Ha lánnyal vagy, ne izgulj, legyen téma, legyél kedves, udvarias, vicces :) és ne nyomulj!!! Csak legyél bátor, közvetlen (ne nézd a melleit) bókolj
2012. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetsz a lehetséges jelöltel (mai társadalmunkban Facebookon vagy MSN-en vagy telefonon) és elhívod egy közös programra,vagy megkérdezed tőle hogy nem jönne-e el veled egy randira.Tételezzük fel hogy igen-t mond.Megbeszélitek az időpontot és mind a ketten elmentek az adott helyre időben.Lehetőleg első randinak olyan helyet válassz ahol nincs túl nagy zaj,lehet beszélgetni,jobban megismerni a másikat.Légy vele mindig kedves,néha bókolj neki,de ne állandóan.Próbálj meg figyelni olyan apró dolgokra mint például nem könyökölsz az asztalon,nem zsebre rakott kézzel mész,nem ásítozol nyilvánosan.Ha olyan helyen vagytok ahol lehet enni-inni valamit akkor ez a lehetőség is adott,mert meghívhatod valami kis apróságra(kávé,tea,muffin stb).Figyeld mindig a reakcióit,mosolyog-e sűrűn,a szemedbe néz-e,kedves veled ő is stb.Ha vége a randinak (azt ti döntitek el hogy mikor) akkor úri ember módjára haza kíséred,megköszönöd a szép,kellemes napot.A továbbiakról nincsen tapasztalatom.14/f
2012. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenért miért lennél szánalmas, ez hülyeség :D Megbeszéltek egy találkát és a többi úgyis jön magától, meglátod olyan hamar elfog menni az idő hogy észre sem veszed mi történt :D
2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem te vagy szánalmas, hanem a lányok. Mind csak az ember pénzére mennek. Nincs bennük semmi érzelem. Semmi sem érdekli őket. Csak a pénz. Nincs bennük se érzés, se ész. Gerinctelen, tróger az összes.
2012. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:42


kieg.


randi végén megkérdezheted tőle hogy hogy érezte magát, pozitív vagy negatív a véleménye rólad, akar e találkozni a közeljövőben.


Áltlaában a reakciókból le lehet venni hogy hazudik e vagy sem, ha bejössz neki nem fog sokat vacakolni a válaszadással és nem fogja terelni a témát.


MÁsodik randi ugyanez, csak több érintés, közelség esetleg csókkal fűszerezve.

2012. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, inkább te vagy szánalmas! bocs hogy nem szólok hozzá a kérdéshez, de ezt be kellett írnom! :)
2012. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
először is írd be a googlébe hogy "pua" . én se értettem a szabályokat, aztán most már értem.
2012. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!