Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma bevallotta a leendő sógornő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma bevallotta a leendő sógornőm, hogy tetszem neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

jövőhéten nálunk alszanak a bátyjámmal együtt.

nekem nemtetszik, de a kaland kedvéért, hát nem is tudom?! :)


2009. jún. 4. 20:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

köszi az ÉRTELMES válaszokat.

2 éve vannak együtt, egyszer már szakítottak mert a csaj megcsalta, szóval nem újkeletű a probléma.

nyugi nem miattam fognak szétmenni. ja jövőhéten az én barátnőm is ittalszik, szal... :D

2009. jún. 4. 21:02
 12/22 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:01 -nek.


engem miért rúgna ki ha őszínte vagyok vele???

2009. jún. 4. 21:04
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Más nője tabu. Pláne akkor, ha neked is van csajod. Arról nem is beszélve, hogy a bátyád menyasszonya. Így már érted?

Ne feküdj le vele.

2009. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
értelek. :)
2009. jún. 4. 21:08
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, akkor meg aztán főleg ne! A barátnőddel képes lennél ezt megtenni?! Ugye nem gondolod komolyan?

Vagy nagyon fiatal, vagy nagyon hülye vagy, vagy csak szeretsz arcoskodni...

A testvér párja tabu, és

Mindenki tabu, ha van párod!!!

Ez az első, amit meg kell tanulni párkapcsolatok terén!

2009. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem előszőr a bátyáddal kéne megbeszélni a dolgot.. ennyi emberség legyen benned!
2009. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nem ennél a srácnál kezdődik a mocsokság, vagyis nem a srácnál. Ha le akar veled feküdni a csaj, hát tedd meg. De aztán mondd el a tesódnak hogy mekkora lúzer csajt akar feleségül venni, bonyolult a válás, mert előbb utóbb úgyis az lenne. Nézzen más nőt, ha házasodni akar, meg családot akar.
2009. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

osztozom a véleményeken, eléggé nem kellene széttúrni a családot...


volt barátnőm uncsitesómmal jár, szinte majdnem lecsapta a kezemről de azért képben voltam és kirúgtam a csajt de azért az unokatesóm van rám berágva... de hogy miért azt nem tudom

2009. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

áhhh még nem olyan komoly hogy házasodjanak.

én lennék a mocsok?! ez érdekes meglátás...

2009. jún. 4. 22:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Meg ne tedd.tudod számomra testvér haver csaja az tabu akármilyen bombázó is,csak mint haver jöhet szóba,de semmi kavarás,ez tisztességtelen egy csajért feláldozni családtagot vagy barátokat.NE TEDD,főleg ha nem is tetszik,rázd le,mond meg neki,hogy testvér csaja tabu téma nekem.Keress más lányt
2009. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!